Resident Evil 5 (Problemy z przejściem)

senor

Banned
Użytkownik
lagwa, dzieki, o takie wyjasnienie mi chodzilo:)
 

lukaszz.

Świeżak
Świeżak
jak jest z graniem przez link cable na dwóch konsolach? Prawdopodobnie są jakieś problemy z tym a w opcjach jest niby możliwość zlinkowania konsol. Jak ktoś może toproszę o sprawdzenie tego ponieważ jeszcze nie posiadam swojego egzeplarza gry a nie dlugo chciałbym z kolegą pograć w coopie.
 

avalanch

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ajamam taki problem jestem w jakieś wiosce i biegają za mną takie duże chyba 3 potwory i niewiem jak się ich pozbyć a jeszcze dotego nie mam zbytnio amunicji jestam brama ale zamknięta
 

Szczuri19

Użytkownik
Użytkownik
Może podaj jaki chapter to jest? Jeśli brama jest zamknięta to zapewne potrzebujesz klucza, który ma któryś z tych naszych dużych "przyjaciół" - zajmij się nimi jeśli chcesz mieć klucz. Jeśli chodzi o amunicje to biegaj po mapie - szukaj beczek, skrzyń - rozwalaj je nożem a tam na pewno będzie amunicja.
 

avalanch

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mam takie pytanie czy wogule jest do tej gry jakiś poradnik jak by ktoś miał to prosze o ling zgury dziekuje
 

Ulus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
"zgury", to juz zrobiles taki temat i Ci w nim odpowiedzialem.

http://x360iso.org/dla-%A6wiezakow/12927-resident_evil_5-a.html

...
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Poradników do RE5 jest od zatrzęsienia-do wyboru do koloru...
1.Resident Evil 5 Game Guide - Game Guides at GameSpot
2.Guides: Resident Evil 5 Guide (PS3), Resident Evil 5 Walkthrough

Acha...tylko,bez narzekania ze po angielsku-RE5 tez jest po angielsku a jakoś wszyscy graja i jest w porzadku.

http://gamevideos.1up.com/video/id/23937
Tutaj jest filmik na trik pozwalający dublować przedmioty-ale działa tylko w co-op.
 

Szczuri19

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam pytanie - po co są te jajka?
 

komarek78

Użytkownik
Użytkownik
Jajka są do jedzenia :) odnawiają energię, poza tym można je sprzedawać za kasę.
 

Ulus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
jak zbierzesz 4 rozne, to odblokowujesz osiagniecie... takie jaja na punkcie jaj :)
 

2umba2

Banned
Dlaczego gra mi się nie zapisuje?? Miał ktoś podobny problem. Wychodzę z gry i później zaczynam grać to zaczyna się 1 Rozdział.
 

binki_2009

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam troche inny problem jak wrzucę ten kamień do lawy to co mam dalej zrobić bo nie mogę na niego wskoczyć a jak się cofam do góry to nic się nie dzieje ani cut scenek ani nic wytłumaczcie mi to bo szału już dostaje z góry dzięki a i bym zapomniał wołam shive a ona też nic !!!!
 

Jericho PL

Świeżak
Świeżak
Witam mam takie pytanie,jak odblokowac niekończącą sie wyrzutnie rakiet?? podobno trzeba przejsc gre na veteranie,co zreszta zrobiłem i nic ;(.
 

emekmk

Użytkownik
Użytkownik
yo

a ja mam takie pytanie czy te 4 jajka co trzeba zebrać aby odblokować osiągniecie są do zdobycia tylko w 3 chapterze (tam gdzie pływaliśmy łodzią) czy w całej grze?
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam takie pytanie,jak odblokowac niekończącą sie wyrzutnie rakiet?? podobno trzeba przejsc gre na veteranie,co zreszta zrobiłem i nic ;(.
Zupgarduj ja na full,a wtedy odbokuje Ci sie opcja nieskonczonej amunicji-tak to działa przynajmniej z innymi broniami.

Ja mam troche inny problem jak wrzucę ten kamień do lawy to co mam dalej zrobić bo nie mogę na niego wskoczyć a jak się cofam do góry to nic się nie dzieje ani cut scenek ani nic wytłumaczcie mi to bo szału już dostaje z góry dzięki a i bym zapomniał wołam shive a ona też nic !!!!
W ogole nie musisz na niego wskakiwać-po jego popchnięciu wróć na okrągłe wzniesienie które maiłeś po lewej stronie.Musisz tylko na Weskera uważać i wspomoc Sheve ogniem kiedy Wesker bedzie ja gonil-cutscenka powinna zaskoczyć zaraz i autosave.
 

Jericho PL

Świeżak
Świeżak
Zupgarduj ja na full,a wtedy odbokuje Ci sie opcja nieskonczonej amunicji-tak to działa przynajmniej z innymi broniami.


No tak tylko rakietnicy nie da sie dopakowac.A pozatym wszystko inne mam dopakowane i wykupione,tylko w rakietnicy nadal konczy mi sie ammo:eek:
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Zupgarduj ja na full,a wtedy odbokuje Ci sie opcja nieskonczonej amunicji-tak to działa przynajmniej z innymi broniami.

No tak tylko rakietnicy nie da sie dopakowac.A pozatym wszystko inne mam dopakowane i wykupione,tylko w rakietnicy nadal konczy mi sie ammo:eek:
Ok,juz na forum Capcomu sprawdzilem.
Żeby mieć nieskończona amunicje w rakietnicy musisz przejsc gre ponizej 5 godzin na dowolnym poziomie trudnosci:)
 

2umba2

Banned
Dlaczego gra mi się nie zapisuje?? Miał ktoś podobny problem. Wychodzę z gry i później zaczynam grać to zaczyna się 1 Rozdział. Pomoże ktoś??
Przy wychodzeniu kasuje mi obecny stan gry
 

komarek78

Użytkownik
Użytkownik
Podczas każdego wyjścia z gry konsola pyta się czy zrobić sejwa, poczytaj uważnie co Ci się wyświetla na ekranie. Wystarczy wcisnąć YES.
Jeśli chcesz rozpocząć od innego rozdziału, wejdź w zakładkę SELECT CHAPTER, tam możesz sobie wybrać od którego rozdziału chcesz rozpocząć.
 

binki_2009

Użytkownik
Użytkownik
Zupgarduj ja na full,a wtedy odbokuje Ci sie opcja nieskonczonej amunicji-tak to działa przynajmniej z innymi broniami.


W ogole nie musisz na niego wskakiwać-po jego popchnięciu wróć na okrągłe wzniesienie które maiłeś po lewej stronie.Musisz tylko na Weskera uważać i wspomoc Sheve ogniem kiedy Wesker bedzie ja gonil-cutscenka powinna zaskoczyć zaraz i autosave.
Ok już dałem mu rade dzięki za pomoc!!!!
 

Do góry Bottom