X360 Resident Evil 5

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik

Nazwa: Resident Evil 5
Data wydania: 05 marca 2009
Gatunek : FPP / Survival Horror
Multiplayer: Tak (Co-op)
Developer: Capcom
Wydawca na swiecie: Capcom
Wydawca w Polsce: CD Projekt

Opis:
Kolejna gra z serii Resident Evil sygnowana numerem pięć poraz kolejny rzuca nas między zombie...choć nie do końca. w zasadzie po resident evil 4 można mówić o kolejnej wariacji przeciwników. Po raz kolejny mamy do czynienia z "zarażonymi" jakąś odmianą T-wirusa szybszą od tradycyjnych zombie lecz nadal niezbyt inteligentnych.
W grze wcielamy się w Chrisa Redfield'a dobrze znanego fanom serii. U boku zaś przez cała grę towarzyszyć nam będzie Sheva Alomar, która okaże się momentami nieocenioną pomocą dla wielkiego mięśniaka. Poza grafiką, która jest bardzo ładna i zdecydowanie poprawiona w stosunku do poprzedniej części zbyt wiele zmian nie ma. Największa bolączka serii czyli brak możliwości poruszania się podczas strzelania znajduje się i w tej części.
Gre można zakupić w dwóch wersjach:
Zwykłej oraz złotej. która poza podstawową ścieżką fabularną posiada także zestaw DLC takie jak "Lost In Nightmares" i "Desperate Escape ".

Pegi:

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Najlepsza gra pod co-opa w jaką grałem, przy żadnej się tak nie bawiłem. Może nie olśniewa graficznie i fabularnie, ale gameplayowo nadrabia. Mocne 8/10

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
To jest gra, w którą najdłużej grałem na X360. Prawie wszystkie achievy(brak tylko tych z ulepszeniem broni i zabiciem Rotten Egg) oprócz dodatku Versus. Z dodatkiem Lost in Nightmares daję 10/10

Do góry Bottom