• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Resident Evil 6 czasowym exlusivem Sony?

Status
Zamknięty.

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
Resident Evil 4 był czasowym exlusivem na GameCube'a, "piątka" wyszła równolegle na PlayStation 3 i Xboksa 360. Czyżby szósta część serii miała ukazać się znów tylko na jednej platformie? Rozmowy między Sony i Capcom już ponoć trwają.

Resident Evil 6 powstaje jako tytuł multiplatformowy, niewykluczone jednak, że przez 6-12 miesięcy będzie to exlusive na PlayStation 3. Sony podobno rozpoczęło już rozmowy z Capcomem, wydawca Residenta nie zajął jeszcze żadnego stanowiska. Przecieki mówią jednak, że Resident Evil 6 tylko na PS3 miałby być tak samo zaskakującą informacją jak ta o Final Fantasy XIII na Xboksa 360.

Powyższe doniesienia kłócą się z najnowszą informacją na temat stosunku Sony do tytułów na wyłączność. Firma ma stawiać nie na ekskluzywne gry, a ekskluzywne dodatki. Słowa Scotta McCarthy'iego trochę dziwnie wyglądają na tle zapowiedzi exów na PS3 na 2011 rok. Czy Resident Evil 6 dołączy do tego zacnego grona? Tego dowiemy się prawdopodobnie dopiero na targach E3.

[Źródło: everythinghq]
Źrodło:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

RSA

Użytkownik
Użytkownik
No chyba bym sie @$%#@^& niesamowicie gdyby wyszedl tylko na PS3 !

RSA

Użytkownik
Użytkownik
Metal Gear Solid tez mi sie kojarzyl z PS a wyjdzie na 360. Bardzo bym sie zmartwil ale zobaczymy jak to sie rozwinie.

Niestety duża większość najlepszych gier wychodzi na ps 3 a xboxa olewają

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A mi też nie robi, dobra gra, ale można poczekać. Czasowy exclusive dziwne w ogóle pojęcie, to albo jest ex albo nie.

Duster1

Użytkownik
Użytkownik
Zawsze mnie zastanawiało , po co komu praktycznie 2 identyczne konsole , i czemu to powód do szpanu. Wii, dobry komp, xbox psp, ds - wszystko to oferuje coś w widoczny sposób odmiennego, ale ps3 i xbox imao to strata kasy. Co do reza, to kiedyś bym płakał , na myśl , że mogę w to nie pograć, ale od czasów 4-ki jest zastępowalny , więc wszystko mi jedno.

kamel12345

Użytkownik
Użytkownik
Dla Residenta 5 kupiłem Xboxa więc w szóstkę muszę zagrać. Oby gra wyszła.

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Zawsze mnie zastanawiało , po co komu praktycznie 2 identyczne konsole , i czemu to powód do szpanu. Wii, dobry komp, xbox psp, ds - wszystko to oferuje coś w widoczny sposób odmiennego, ale ps3 i xbox imao to strata kasy. Co do reza, to kiedyś bym płakał , na myśl , że mogę w to nie pograć, ale od czasów 4-ki jest zastępowalny , więc wszystko mi jedno.
Odpowiedź jest prosta - Exslucive.
Nie czarujmy sie, w ostatnim czasie Sony bardziej tutaj się wykazało i wyprzedziło microsofta pod względem ilości.
Ofc dla niektórych BR,darmowy PSN(co uważam za bez sens totalny ale ok ... ) i fakt, że ze po 24h wyścigu w GT5, konsolka dalej będzi chodzić, a nie strach czy xbox przeżyje 12 ;)

Ja tam myśle, że raczej na obie platformy w tym samym czasie, bo to jednak za duża strata by była dla capcomu.

Status
Zamknięty.

Do góry