Resident Evil 6 czasowym exlusivem Sony?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
Resident Evil 4 był czasowym exlusivem na GameCube'a, "piątka" wyszła równolegle na PlayStation 3 i Xboksa 360. Czyżby szósta część serii miała ukazać się znów tylko na jednej platformie? Rozmowy między Sony i Capcom już ponoć trwają.



Resident Evil 6 powstaje jako tytuł multiplatformowy, niewykluczone jednak, że przez 6-12 miesięcy będzie to exlusive na PlayStation 3. Sony podobno rozpoczęło już rozmowy z Capcomem, wydawca Residenta nie zajął jeszcze żadnego stanowiska. Przecieki mówią jednak, że Resident Evil 6 tylko na PS3 miałby być tak samo zaskakującą informacją jak ta o Final Fantasy XIII na Xboksa 360.

Powyższe doniesienia kłócą się z najnowszą informacją na temat stosunku Sony do tytułów na wyłączność. Firma ma stawiać nie na ekskluzywne gry, a ekskluzywne dodatki. Słowa Scotta McCarthy'iego trochę dziwnie wyglądają na tle zapowiedzi exów na PS3 na 2011 rok. Czy Resident Evil 6 dołączy do tego zacnego grona? Tego dowiemy się prawdopodobnie dopiero na targach E3.


[Źródło: everythinghq]
Źrodło: â�˘â�˘ Resident Evil 6 czasowym exlusivem Sony? | => Gamezilla.pl
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Mam nadzieje że wyjdzie równocześnie i na Xbox'a bo to jeden z najlepszych tytułów co-op ;)
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
No chyba bym sie @$%#@^& niesamowicie gdyby wyszedl tylko na PS3 !
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Resident zawsze mi się kojarzył z konsolką od Sony, więc wcale bym się nie zdziwił tym faktem :)
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Resident zawsze mi się kojarzył z konsolką od Sony, więc wcale bym się nie zdziwił tym faktem :)
Czasy się zmieniają ;)
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
Metal Gear Solid tez mi sie kojarzyl z PS a wyjdzie na 360. Bardzo bym sie zmartwil ale zobaczymy jak to sie rozwinie.
 

T0Mmy

Banned
Niestety duża większość najlepszych gier wychodzi na ps 3 a xboxa olewają
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
a mi to nie robi, przynajmniej jak wyjdzie na X360, to szybciej stanieje :)
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A mi też nie robi, dobra gra, ale można poczekać. Czasowy exclusive dziwne w ogóle pojęcie, to albo jest ex albo nie.
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Była by lipa jakby wyszło wyłącznie na PS 3.
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
pozyjemy , zobaczymy , nie chcialbym zeby to byl czasowy exclusive... ale sony tez potrafi negocjowac; )
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Oby nie. Resident Evil 5 był świetny i czekam na 6.
 

GrzesiekFTJ

Świeżak
Świeżak
A mi to lotto mam i PS3 i Xboxa .
 

sebol12

Użytkownik
Użytkownik
A mi to lotto mam i PS3 i Xboxa .
Dokładnie.
Teraz tylko trzeba czekać na E3.
 

Duster1

Użytkownik
Użytkownik
Zawsze mnie zastanawiało , po co komu praktycznie 2 identyczne konsole , i czemu to powód do szpanu. Wii, dobry komp, xbox psp, ds - wszystko to oferuje coś w widoczny sposób odmiennego, ale ps3 i xbox imao to strata kasy. Co do reza, to kiedyś bym płakał , na myśl , że mogę w to nie pograć, ale od czasów 4-ki jest zastępowalny , więc wszystko mi jedno.
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
No nie :( Jak tak dalej będzie to trzeba będzie kupić PS3
 

maciejjj

Użytkownik
Użytkownik
Resident zawsze mi się kojarzył z konsolką od Sony, więc wcale bym się nie zdziwił tym faktem :)
nie

residenty były na wszystko a jak z czymś się kojarzył to z gamcubem i remakami

jesli to byłaby pół roczna wyłączność dla ps3 to da wytrzymać ale rok przerwy to już za dużo
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Metal Gear Solid tez mi sie kojarzyl z PS a wyjdzie na 360. Bardzo bym sie zmartwil ale zobaczymy jak to sie rozwinie.
Niestety ale to wyjdzie zupełnie inny MGS, nie skradanka.

Ciekawe jaki będzie nowy Resident, piąteczka dawała rade :D
 

kamel12345

Użytkownik
Użytkownik
Dla Residenta 5 kupiłem Xboxa więc w szóstkę muszę zagrać. Oby gra wyszła.
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Zawsze mnie zastanawiało , po co komu praktycznie 2 identyczne konsole , i czemu to powód do szpanu. Wii, dobry komp, xbox psp, ds - wszystko to oferuje coś w widoczny sposób odmiennego, ale ps3 i xbox imao to strata kasy. Co do reza, to kiedyś bym płakał , na myśl , że mogę w to nie pograć, ale od czasów 4-ki jest zastępowalny , więc wszystko mi jedno.
Odpowiedź jest prosta - Exslucive.
Nie czarujmy sie, w ostatnim czasie Sony bardziej tutaj się wykazało i wyprzedziło microsofta pod względem ilości.
Ofc dla niektórych BR,darmowy PSN(co uważam za bez sens totalny ale ok ... ) i fakt, że ze po 24h wyścigu w GT5, konsolka dalej będzi chodzić, a nie strach czy xbox przeżyje 12 ;)

Ja tam myśle, że raczej na obie platformy w tym samym czasie, bo to jednak za duża strata by była dla capcomu.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom