Resident Evil 6 na 30 godzin?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Eiichiro Sasaki donosi, że kolejna część Resident Evil starczy nam aż na 30 godzin, jednakże jest w tym pewien haczyk.



Otóż mamy trzech bohaterów, a każdy z nich posiada własną historię, więc jeżeli zdecydujemy się zagrać każdym z nich to rzeczywiście gra starczy nam na 30 godzin rozgrywki. Eiichiro Sasaki dodaje:

"Pod względem długości, każda historia jest trochę krótsza w porównaniu do RE5, ale kiedy połączymy je razem dostajemy coś znacznie dłuższego."
3 gry w jednym pudełku? Miejmy nadzieje, że historie rzeczywiście będą różne i po godzinie rozgrywki nie okaże się, że wszystkie drogi prowadzą do tego samego punktu.

 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Piątkę przeszedłem z 10 razy w co-opie z bratem, myślę że 6 nie zawiedzie, tylko czekać do premiery :)
 

Border

Użytkownik
Użytkownik
watpie w to zeby az 30h mial
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
czemu nie .. Jak są 3 osobne postacie a do nich misje .To na 1 postać przypadało by 10h grania .
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Watpie stawiam na 8h

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
I bez płatnego DLC po premierze? Dostaniemy tyle gry ? Chyba zwykłe przechwałki.
ps: Dr.Papoll11 uwielbiam Twoje wpisy dzięki tej pani :p
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja stawiam na 4h a reszta ew. jako DLC, w tych czasach nie można wypuścić całej gry, jest to bowiem nie etyczne.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Wg. coś max 15h później do tego jakieś DLC z dodatkową postacią i niby inną historią co koniec końcem okaże się bardzo podobną historią, którą przeszliśmy już innymi postaciami (misje prawie identyczne). I tak o to gra sztucznie się wydłuży. Bo tam gdzie rozmawialiśmy z babą będziemy rozmawiać z kolesiem, tam gdzie ratowaliśmy dziecko będziemy ratować jego matkę - tak by się spotkali. Bankowo misje będą bardzo bardzo podobne.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom