Resident Evil 6 XBOX360-COMPLEX

Jakub Nieścioruk

Użytkownik
Użytkownik
Dialogi sa przetlumaczone?
Sciaganlem i nie ma napisow jak rozamwiaja czy tylko poczatek gry tak ma ?

mam :)
 

lschabol

Świeżak
Świeżak
Wejdź w opcje (podczas grania) włącz napisy, zrestartuj grę i będzie śmigać.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
a skąd masz niby takie statystyki?!
Badz poważny człowieku nie dość że sciagasz pirata i zaoszczedzasz 200 złotych to szkoda ci raz na rok moze mnie/ moze wiecej wydac 50 zeta na najnowszy LT?? Polska mentalnosc własnie...
Zeby nie było ze nie na temat to z 1 DVD spokojnie mozna grac 2 dvd jest zbedna.
 

marcopolo26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
pod lt2.0 dziala bez problemu, instaluje sie na dysku i smiga wypalone zwykłą nagrywarką po usunieciu topologii
 

MrDudi

Użytkownik
Użytkownik
Badz poważny człowieku nie dość że sciagasz pirata i zaoszczedzasz 200 złotych to szkoda ci raz na rok moze mnie/ moze wiecej wydac 50 zeta na najnowszy LT?? Polska mentalnosc własnie...
Zeby nie było ze nie na temat to z 1 DVD spokojnie mozna grac 2 dvd jest zbedna.
skończ pieprzyć za przeproszeniem. jak będę chciał to sobie sam za friko przerobie na 3.0 ale najnormalniej w świecie nie mam takiej potrzeby. wypale na mojej zwykłej nagrywarce , i odpalę na moim zwykłym lt 2.0 (własnie rozpakowuje). posiadacze lt 2.0 czekają na twoje statystyki "poważny człowieku"....

Masownik20:

"Nie bo kazdy ma juz LT3.0 i tobie tez radze"

beeezduuuuuuuuuurraaaaaaaaa....
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
to jak masz lt2.0 to miej a nie zawracaj głowy innym userom na forum pytaniami czy pojdzie na Lt2.0 ! skoro ktos wypuszcza Lt3.0 to z jakiegos powodu a nie z widzimisie..
Bo moze czlowieka cos trafic, oficjalnie pojawilo sie lt3.0 kazdego to czeka, ktos wydal to z jakiegos powodu a nie z nudow a ludzie co wyjdzie gra to czy pojdzie na lt2.0 na lt1.6 itd..
Polak kombinator nie dosc ze gre za darmo z neta sciagnie to zaluje grosza zeby raz na rok przerobic
 

marcines2

Świeżak
Świeżak
A mi pod 2.0 i po przepuszczeniu przez xbc (dodanie topoligi2.5) i wypaleniu ihasem na verbatimie nie dziala, pojawia sie napis "płyta jet nie obsługiwana". jak to do xholery jest jednym dzial drugim nie? O co chodzi? czy ja przerobie xboxa do l 3.0 to wszystkie gry ktore mialem pod 2.0 nie zadziałaja pod 3.0? Pozdrawiam
 

MrDudi

Użytkownik
Użytkownik
masownik20 **** jesteś. ja nikomu gitary nie zawracam , a Ty jak masz odpowiadać Domanerio tak jak odpowiedziałeś to siedź cicho i się wcale nie udzielaj. tak brzmi poprawna odpowiedź "pod lt2.0 dziala bez problemu, instaluje sie na dysku i smiga wypalone zwykłą nagrywarką po usunieciu topologii".

***************************** . w dziale iso będzie pisał co jest oficjalne a co nie jest i co wypada, LOL. wypada to iść kupić org filozofie z piaskownicy. za***** kopie z neta i o mentalności będzie pisał , trzymajcie mnie bo umre ze śmiechu... :/

tyle spamu i offtopu z mojej strony.


Za obrazę użytkownika dostajesz warna.
ESLORD
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
jesli przerobisz na lt3.0 to gry tkore cofales topologie nie zadzialaja bedziesz musial od nowa nagrywac..
MrDudi teraz widzisz ze nei kazdy jest takim super specem systemu ze mu dziala na lt2.0 a problemu by uniknol gdyby mial to co trzeba...ale fakt sa ludzie tacy jak ty ktorzy nie dosc ze za darmo pobiora gre to jeszcze kombinuja jak nie stracic 5 zeta na plyte tylko jeszcze mniej..Polak potrafi:)
 

MrDudi

Użytkownik
Użytkownik
LT 2.0 , zmieniona topologia za pomocą programu Xbox Backup Creator , gra nagrana zwykłą nagrywarką(na stacjonarnym kompie) , programem ImgBurn (według poradnika adam34689 , dostępny w dziale Artykuły) , instalacja i uruchomienie z mp3 fixem. Wszystko śmiga hula buczy bez problemu. :victorious:

Wymoderowano
~z0nk31
 

hotken

Świeżak
Świeżak
RE6- lt 3.0

Potwierdzam. Chciałbym tylko dodać,że pierwotnie nagrałem x4 clonem "do osiągnięcia końca tego medium" i mnie wywalało zaraz po uruchomieniu gry. Po imgburn metodą "truncate" nie dość, że śmiga to jeszcze chodzi z dysku trikiem z mp3.
 

DeusEx

Świeżak
Świeżak
Zmienilem topologie i nie chodzi (komunikat ze plytanie obslugiwana)nagrane clone cd jak wiele gier ze zmiana topology. Jakies pomysly panowie o co kaman? Nie zrobie lt 3.0 bo nie mam gdzie a konsoli nie wysle do usera z allegro
 

hotken

Świeżak
Świeżak
na początek spróbuj przez imgburn :)
 

hotken

Świeżak
Świeżak
Upewnij się czy w abgx pokazuje ci topologię na czerwono, że nie jest verified. Mi czasem tak się zdarzało, że Beckup Creator nie wgrywał topologi, dopiero za którymś razem.

Co do lt.3.0 nie musisz wysyłać całej konsoli. Możesz ją rozebrać i wysłać sam napęd. Ja tak robiłem już kilkakrotnie z zaufanym userem na allegro :)
 

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
DeusEx na forum jest pełno zaufanych użytkowników, którzy robią LT/RGH a konsole dostaniesz z powrotem w ciągu 2 dni więc niema co się bać tylko przerabiać i grać bez problemów ;)
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
sorki ze tu pisze ale nie chce zakladac nowego tematu i robic syfu , resident evil 6 nagrany ihasem blad przy weryfikacji przy 50% , gry wczesniejsze nagrane smigaly z plytki natomiast przy RE6 wywala mnie do dasha info o przetarciu sciereczka gra przerobiona pod LT 2.0 czyżby jakies nowe zabezpieczenia? dodam ze tak samo wypalony sleeping dogs uruchamia sie bez problemu:) czy MS się obudził i coś wykombinował :) , ja natomiast sprawdze dziś jesli dobrze sie plyta wypali czy gierka śmiga ... hmm jeszcze trick mp3 nie pomaga
 

b0b3r

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda ze nie ma filtrow do wyboru jak w przypadku RE5
 

Zmasowany

Świeżak
Świeżak
Nagralem gre normalna nagrywarka pod lt 3 imgburnem ale przy weryfikacji na 48% wyskoczyl mi blad przez co chyba nie moge wlasnie jej zainstalowac na dysku po tylko wgrywa sie 50% i np: nie dziala mi kampania leonem wywala mi blad z brudna plyta. Jak myslicie sporobwac nagrac jeszcze raz?
 

dareckas

Użytkownik
Użytkownik
U mnie jest tak : nagrałem zwykłą nagrywarką, cloneCD, prędkość x4, płyta verbatim, konsola bez cichej aktualizacji z dashem 15574 i LT2.0. Odpalam z dysku z trikiem mp3 i działa. Na 1 płycie są polskie napisy
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
Nagralem gre normalna nagrywarka pod lt 3 imgburnem ale przy weryfikacji na 48% wyskoczyl mi blad przez co chyba nie moge wlasnie jej zainstalowac na dysku po tylko wgrywa sie 50% i np: nie dziala mi kampania leonem wywala mi blad z brudna plyta. Jak myslicie sporobwac nagrac jeszcze raz?
nie nic ci nie da gra musi byc wyaplona + weryfikacja na 100% + ihas
 

Do góry Bottom