Resident Evil Collection

Cleetus

Banned
Użytkownik
Świeżak
Istnieje taka kompilacja gier z PSX (RE1, RE2 po hiszpańsku, RE3 i RE Survivor). Niestety doszedłem do fragmentu w scenariuszu RE2 Clair A gdzie po filmiku blokuje mi się dalsza możliwość grania. Czy RE english uruchomi się z sejva spanish w tym miejscu? Bo na dysku mam katalog e:\SAVES\PCSXBOX\SCPH-1001 i tam są wszystkie save obojętnie czy gram z emu z cd czy z emu nowszego v21 na dysku. Nie wiem jak rozwiązać ten problem a jestem już przy końcu scenariusza Clair A.
Mogę liczyć na pomoc?

Cleetus

Banned
Użytkownik
Świeżak
Problem rozwiązany. Wystarczy nie czytać dokumentów, które przekazuje Ci umierająca żona Birkina ale po prostu zwyczajnie anulować przegląd dokumentów i idzie gra dalej a się męczyłem od wczoraj :) Zawsze jest jakieś alternatywne wyjście :)

allanek

Świeżak
Świeżak
Też nad tym myślałem, dzięki za przydatne info :)

Cleetus

Banned
Użytkownik
Świeżak
Pomijając powyższy post, który jest jakąś reklamą to pragnę zaznaczyć, że korzystając z tej kompilacji Residentów na Xbox Classic (z hiszpańską RE2 bo innej wersji kompilacji nie widziałem ani nie odszukałem) zawsze gdy gra RE2 blokuje się po zakończeniu czytania jakiegoś dokumentu należy czytanie zwyczajnie od razu anulować na samym początku na pierwszej stronie znalezionego pamiętnika itd. Być może grając w inną PALowską lub NTSC wersję na emulatorze xboxowym ten błąd/problem nie występuje ale zaznaczam bo w kilku miejscach w niektórych scenariuszach wystąpiła taka awaria.
Może być to problem nie tyle wersji hiszpańskiej a samego emulatora.

Pozdrawiam serdecznie :) i chętnie pomogę każdemu w problemach z RE jeśli będę znał odpowiedź.

Do góry Bottom