Resident Evil Village na rozgrywce. Horror wygląda kapitalnie – znamy datę premiery, a demo debiutuje dzisiaj!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plCapcom właśnie zaprezentował Resident Evil Village, czyli jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2021 roku. Deweloperzy pokazali gameplay z horroru oraz wprowadzili śmiałków w świat gry przedstawiając nowy zwiastun. Siadajcie wygodnie i oglądajcie.
O godzinie 23:00 rozpoczęło się wydarzenie Capcomu, podczas którego deweloperzy z Japonii skupili się na prezentacji Resident Evil Village. Gra od pierwszej zapowiedzi intryguje fanów serii i dzisiaj w końcu możemy spojrzeć na nowe materiały z horroru.
Wydarzenie rozpoczęło się od klimatycznego zwiastuna, którego zadaniem jest zapowiedzenie akcji z Resident Evil Village. Twórcy przedstawili tajemniczą wampirzycę – to właśnie o niej w ostatnim tygodniu mówiła cała branża. Trzeba przyznać, że Capcom zdecydował się na niezwykłą atmosferę, która dosłownie wylewa się z ekranu... Nawet na zwykłym zwiastunie.
Możemy teraz potwierdzić, że Resident Evil Village trafi także na poprzednią generację! Potwierdziły się plotki – horror będzie dostępny na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Klienci mogą liczyć na bezpłatną aktualizację z PS4 na PS5 oraz Smart Delivery na Xboksach. Premiera odbędzie się 7 maja!
Capcom pokazał nam również gameplay przygotowany na PlayStation 5 – główny bohater ma okazję wejść do zamku, gdzie spotyka trzy wampirzyce i staje oko w oko z gigantyczną antagonistką. Tytuł wygląda naprawdę kapitalnie, a istotnym elementem najnowszej odsłony będzie blokowanie ataków. Twórcy pokazali olbrzymiego rywala z młotem, o którym wspominali informatorzy, a nawet zobaczyliśmy wilkołaki.
Twórcy zdecydowali się na zarządzanie ekwipunkiem oraz crafting, a podczas podróży spotkamy sprzedawcę, który zapewni nam możliwość rozbudowy broni oraz kupimy u niego niezbędne przedmioty. Gracze będą niszczyć różne skrzynki lub beczki, by znaleźć surowce. W grze nie zabraknie różnorodnych zagadek.
Resident Evil Village otrzyma także „ekskluzywne demo na PlayStation 5” – fragment rozgrywki został pokazany na wydarzeniu. Produkcja będzie dostępna od dzisiaj i wydarzenia są "samodzielne", więc Capcom przygotował wycinek specjalnie dla tej demonstracji.


Na pokazie zobaczyliśmy także krótki materiał z Resident Evil: Re-Verse – jest to specjalny tryb sieciowy przygotowany z okazji 25-lecia marki RE. Gracze będą wcielać się w różne postacie z całej serii i walczyć ze sobą w pojedynkach PVP? Wygląda to dość dziwnie.


Na imprezie nie zabrakło małej niespodzianki – Capcom nawiązał współpracę z Ubisoftem i w The Division 2 pojawią się elementy z Residenta.Pokazano także specjalne wydanie:
 

S1udak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Demo tylko dla playstation.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Demo tylko dla playstation.
I tylko dla PS5, kappa.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Szkoda , chciałem ograć demko
 

Do góry Bottom