Resident EvResident Evil: Operation Raccoon City - gameplay

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
 

scorpion22

Banned
No,no wygląda bardzo fajnie. RE5 bardzo mi się podobał jedyne co mnie raziło to dźwięki gdy zbierało się jakiś przedmiot i te roślinki które leczyły. Te dwie rzeczy bardzo psuły klimat a komandos gdy jest ranny powinien pakowac w żyłe jakiś zastrzyk a nie zbierać jakąś HERBatę :/ Nie podobało mi się też celowanie- psuło dynamikę gry ale widzę że tutaj wygląda to o wiele lepiej. Mam nadzieję że zrobią przyzwoity split screen a jak nie to żeby chociaz mozna bylo przejść samemu bo w RE5 przez Sheeve nieraz musiałem się sporo napocić bo sama się pchała pod ogień albo w ogóle nie pomagała (ostatnia misja :/) Aha i sporo broni a to duuuuzy plus jak dla mnie :))
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Musze przyznać że mi też sie podobało.
Nie ma to już klimatu starych RE jak i piątka też nia miała(w czworkę nie grałem), ale może być z tego bardzo fajna gra.
...zwłaszcza w coopie we czterech:)
 

wilkos

Użytkownik
Użytkownik
Co to ma niby być!!! aż się wku.....iłem! Miałem wielką nadzieje że w końcu zrobią starego dobrego residenta w stylu 1,2,3 a tu widzę znowu sieczka z karabinu i nic więcej. DLACZEGO TA GRA SIĘ NAZYWA RESIDENT EVIL? TO JEST KUR... CALL OF DUTY Z ZOMBIAKAMI!!!!!!
 

rumburak80

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie shooter z ramboidami.Przecież te zombiaki,lickery nie stanowią dla jednego z nich żednego wyzwania a dla czterech śmich.A już myślałem że wróci survival gdzie na hard w ciągłym stresie trzeba było oszczędzać każdą sztukę ammo i rozsądnie zapisywać grę.Może się mylę i było grane na easy?Chyba czas pożyczyć od kumpla Wii i opykać Resident Evil Zero i Remake.
 

nasty75

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie to też niewypał ,taki ładniejszy dead rising 2
 

xaxon

Użytkownik
Użytkownik
Kwa mac rece opadaja. Szkoda ze nie zrobili jeszcze z tego FPS'a... ehhh. Lepiej zeby dobrze sie grało bo nie kupie "tego".
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
@rumburak80

Takie oszczędzanie ammo (tak robiłem w dead space 1) psuje całą zabawę moim zdaniem. Wiem, że znajdą się zwolennicy takiej gry, ale niestety więcej jest ludzi których kręci rozwałka, dlatego tego nowego RE zrobili dla większej rzeszy ludzi. Prawdziwi fani serii kupią na bank, a nowych graczy tez pewnie skusi. W RE5 tez trzeba bylo niestety oszczędzać ammo, ale gra była bardzo fajna na split screenie (oczywiście ten split screen był zwalony do potęgi n-tej... 2 ekrany graczy zajmowały pół telewizora, a drugą połówkę czarna plama :/ ) Swoją drogą taka rozwałka komandosami w RE bedzie do bani :p
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Dla mnie seria i tak skończyła się na trójce "Nemezis" więc reszta to i tak ciężka klapa. Nie podoba mi się
 

mjetek

Użytkownik
Użytkownik
A czego Wy oczekiwaliscie, ze w miescie bedzie malo zombiakow ? Ze wojsko nie bedzie mialo karabinow ? Ze co, z nozem kuchennym bedziesz tylko biegac, a na glowie bedziesz mial jakies sito ? Powiedzcie mi ile Was jest, tych wielkich fantastycznych graczy, ktorzy grali w RE 1,2,3 i teraz jestescie najwiekszymi recenzentami ? A ilu jest graczy, ktorzy nie grali i maja to gdzies ? No wlasnie.
Mi sie podoba, po zagraniu w RE 5 liczylem wlasnie na taki klimat i sie nie zawiodlem.
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Przypomina to trochę lost planet z zombiakami, mam nadzieję, że się szybko nie znudzi.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Co to ma niby być!!! aż się wku.....iłem! Miałem wielką nadzieje że w końcu zrobią starego dobrego residenta w stylu 1,2,3 a tu widzę znowu sieczka z karabinu i nic więcej. DLACZEGO TA GRA SIĘ NAZYWA RESIDENT EVIL? TO JEST KUR... CALL OF DUTY Z ZOMBIAKAMI!!!!!!
To poczekaj na Resident Evil 6 :) Mi się podoba taka mała odskocznia :)
 

zwiewek

Użytkownik
Użytkownik
Gra bardzo fajna według mnie .
 

Angle

Użytkownik
Użytkownik
Od razu widać, że autorzy chcą wybić konkurencję i takim tytułem uwalić serię Left 4 Dead. Z braku laku możliwe, że kupię, gdy stanieje do ok 100 zł.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom