Resident

Adamek

Użytkownik
Użytkownik
Co sądzicie o grze Resident Evil V wlasnie powiedziałem siostrze aby mi ją zamówiła i chciałbym sie dowiedzieć jakie macie wrażenia z tej gry ?? wydaje sie fajna na youtubie itp .
 

T0Mmy

Banned
Dla mnie super gierka chociaż na początek może cie nie przekonać to potem staje sie coraz lepsza
 

patrykUS

Użytkownik
Użytkownik
Nie jedna nieprzespana noc z bratem tryb co-op na splint screen'ie jest bardzo dobry. Osobiście polecam jako grę dla dwóch osób. Sam nie przechodziłem kampani. Pozdrawiam
 

Ancient296

Użytkownik
Użytkownik
Świetna gra na co-opa no i nawet jeśli grasz online, a nie masz HSa to za pomocą komend możesz dość łatwo komunikować się z drugim graczem :) Wiele godzin, grę można przejść nawet 4 razy na innym poziomie trudności więc jest co robić. Zbieranie różnych skarbów, zestrzeliwanie "emblemów" i takie tam.. genialna produkcja.
 

=ESTE=

Użytkownik
Użytkownik
Jedna z najlepszych gier na xboxa. Super grafika, cały czas płynna no i klimat jest niesamowity. Polecam każdemu.
 

mihcal5

Banned
ja miałem problem w coop'a na split screenie na tv hd ale w singla grałem i jest świetna. Polecam.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
A ja powiem, że jeśli jesteś fanem RE zawiedziesz się. Dla mnie RE4 jest o niebo lepszy.

Chociaż świetnie się w RE5 gra na split screenie. Grafika jest świetna, ale gra mało straszna :).
 

arczi1985

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest dobra, ale przy czwórce spedzilem chyba wiecej godzin. Szkoda tylko, ze seria kompletnie zatracila swoj dawny klimat, modle sie caly czas do Boga, aby nastepna czesc powrocila do swoich pierwotnych korzeni survival horroru. Do dzisiaj pamietam, jak przechodzac po raz pierwszy dwojke, mozna bylo nieraz nagle podskoczyc ze strachu. Chociaz mimo tego gra jest dobra, ale wydaje mi sie troche za krótka. Tytul godny polecenia, spedzisz sporo godzin przy tej grze, nie nudzi sie szybko.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Gra świetna jak grasz w co-op. Z bratem przeszliśmy ją z 10 razy :) Na pewno gra cię nie zawiedzie. Tylko jest jeden minus że podczas strzelania nie można chodzić :)
 

Adamek

Użytkownik
Użytkownik
Tak wiem trzeba sie zatrzymać też mnie to troszkę zniechęciło ;) Ale gra już zamówiona wiec licze na fajne spędzone kilka godzin :p A potem ją opchnę u siebie w mieście :p . Nie jestem zwolennikiem przechodzenia gry kilka razy heh :p do Mass Effect już kilka dni podchodzę aby grać w nią drugi raz ale gdy trzymam pudełko jakoś mi sie odechciewa hah :p.
 

xRazor

Użytkownik
Użytkownik
Ukończyłem na każdym poziomie.
Plusy:
-grafika a szczególnie wybuchy
-realistyczne zachowanie obrywających wrogów
-zabawa z kumplem
-ulepszanie broni
- w uj dużo bossów

Minusy:
-troche złe sterowanie
-słaba fabuła
 

Trader Off

Użytkownik
Użytkownik
Tylko ten split trochę skopany, nie cały ekran jest wykorzystywany.
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
W single trochę pograłem i odpuściłem sobie. Na splitscreenie nie grałem, dla mnie troche beton.
Tryb coop z headsetem, poprostu genialny jak zamierzasz grać na xbox live to gorąco polecam.
Właśnie jestem w trakcie "przechodzenia", cudowna gra.
 

Do góry Bottom