[RGH/JTAG] Minecraft - Fatal crash Intercepted

tazone

Świeżak
Świeżak
Witam,

Poszukuję rozwiązania problemu z uruchomieniem gry Minecraft. Tutorial działa poprawnie natomiast jeśli uruchomię generowanie świata to przy końcu wyrzuca błąd jak w temacie, ktoś spotkał się z podobnym problemem przy tej grze ?

Próbowałem wypakować zarówno za pomocą exiso jak i iso2god ani w jendym ani w drugim nie działa poprawnie.
Dash 3.0b REV 775
Kernel 2.0.16537.0

Z góry przepraszam jeśli podobne tematy już są ale nie potrafię znaleźć rozwiązania tego problemu.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Próbowałem wypakować zarówno za pomocą exiso jak i iso2god ani w jendym ani w drugim nie działa poprawnie.
Rozumiem, że pobrałeś tak jakby wersję płytową, która waży z ~7-8 GB?
Masz wgrane jakieś DLC? Title Update?
 

tazone

Świeżak
Świeżak
Tak pobrałem wersje płytową ok 7,6 gb nie instalowałem żadnych DLC ani żadnych title update. Płyta wogóle po przerobieniu zajmuje raptem 180 mb. Żadnych TU nie mam dostępnych z poziomu menu do pobrania.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Pobierz wersję xbla,która wlasnie niecale 200 mb waży, ja mam taką i nie sprawia problemów.

Wysłane z tapatalka
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wersja XBLA tak jak mówi Jabar i wszystko hula.
Możesz sobie zainstalować DLC oraz najnowsze TU 16.

PS. Dodam jeszcze, że Skin Pack 2 powoduje fatal crashe (bynajmniej u mnie), więc jeżeli nie będzie ci potrzebny to go nie wgrywaj.
 

tazone

Świeżak
Świeżak
Witam sorki za zwłokę ale praca i inne problemy mnie pochłonely portalem wersję xbla przy próbie uruchomienia gry tej daj komunikat. Następnie ściągnąłem tu wszystki na najnowszym gra się nie odpala całkowite wyłącza mi konsolę. Na tu 15 dzieje się to samo wylacza konsolę w momencie gdy pojawia się ekran o auto zapisie Any idea ?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
ma to samo z minecraftem zrobionym z iso do god , myśle ze trzeba zrobić do xex lub pozostaje wersja xbla , z innych gier to takze pop cap hits 2 nie idzie , arcade jakieś z wersji płytowej problemem jest inny układ plików sam nie kombinowałem jak to ogarnąć może kiedyś lub ktoś to rozkminił może?
 

tazone

Świeżak
Świeżak
Wersję płytowa przerabiałem do obu formatów a wersja xbla zachowuje się tak jak opisałem w poprzednim poście

Edit:
Udało site uruchomić problem myl.W konfiguracji dash launch zainstalowałem na nowo i działa problem mam teraz Dance central 3 które nie wczytuje się ale o kiedy indziej.

Dzięki wszystkim za pomoc

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

Zecikov2

Użytkownik
Użytkownik
Sciagnij program bodajże xm360 i odblokuj minecrafta , powinno hulać ja miałem to samo ;)
 

tazone

Świeżak
Świeżak
Trochę późno z taka inf już działa tak jak pisałem :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom