RGH - pendrive

luki00765

Świeżak
Świeżak
Witam, mam pewien problem. Nagralem na mojego pendriva XeXMenu oraz gre. Niestety gdy uruchamiam XeXMenu to nie wlacza sie. Czarny ekran wisi i nic sie nie dzieje. Prosze o jakies porady krok po kroku jak zbootowac pendriva zebym mogl normalnie uruchamiac gry z pendriva bo stosowalem sie do roznych instrukcji i mi po prostu nie wyszlo. moja przerobka to RGH, konsola z jasperem.
pytanie - czy potrzebuje freestyle dashbord do rozruchu XeXMenu ?.
pozdrawiam
 

mlodybalon

Użytkownik
Użytkownik
Nie potrzebujesz FSD do odpalenia xex menu. Wręcz przeciwnie potrzebujesz xexmenu do odpalenia FSD. Najlepiej ściągnij sobie xexmenu z wersją iso i nagraj na płytke cd. zadziała na 100 i nie ma kombinacji. Żeby odpalić gry z xexmenu muszą być wypakowane do xex. A jeżeli masz gry w formacie GOD to nie zadziałają z xexmenu tylko z FSD.
 

luki00765

Świeżak
Świeżak
Dziękuję za odpowiedz , nakierowało mnie to w dobrym kierunku. Nagrałem XeXMenu na pendriva oraz przeniosłem go na hdd, nastepnie sformatowałem pendriva i wrzuciłem rozpakowaną grę po programie xbox image browser. XeXMenu czyta gre oraz uruchamia ją z pliku default.xex , mam pytanie - jak przenieść całą zawartość gry z poziomu pendriva na dysk ??. Oraz odrębne pytanie przy okazji, proszę podać mi nazwy jakiś programów , modów które mogą mi się przydać aby urozmaicić grę na konsolce.
 

Do góry Bottom