rgh problem

Adi95pl

Użytkownik
Użytkownik
Witam posiadam rgh na slimce (trinity) i problem polega na tym ze w niektórych grach pojawiają się przycięcia podczas gry np. mafia 2 far cry 3. Wszystkie gry sa na HDD i maja najnowsze title update. I mam pytanie co może być przyczyną ??
 

AHC

Użytkownik
Użytkownik
Zacznij od wyczyszczenia pamięci cache, jak to nie pomoże to zmień program do konwertowania obrazów :
iso2god na exiso, bądź na odwrót
może pomoże


Pozdro !
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
albo odepnij dysk, grę nagraj skopiuj na inny nośni np. pendrive i sprawdź
 

Adi95pl

Użytkownik
Użytkownik
ok czekam na jeszcze jakieś podpowiedzi
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: rgh problem

Innych możliwości nie ma

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Adi95pl

Użytkownik
Użytkownik
Więc tak wyczyściłem pamięć cache i dalej to samo :/ teraz konwertuje do god. i sprawdzę czy to coś zmieni. Ale czy może to być wina hdd ??
 

mlkgmk

Banned
Odp: rgh problem

moze byc wina hdd, wersja fsd?dashlaunch?

edit:
no to pozostaje odpiac dysk i sprawdzic z pendrivea tak jak wyzej koledzy pisali.
Wysłane z pociągu kolei mazowieckich na trasie W-WA Wileńska-Małkinia:)
 

Adi95pl

Użytkownik
Użytkownik
fsd 3 i dashlunch 3.06



edit:
więc tak nagrałem mafie II na pena, odpiąłem dysk i było lepiej ale zdarzały sie lekkie spowolnienia, np. podczas jazdy albo w budynkach. pamięć cache wyczyszczona. Ale np. black ops II śmiga normalnie tak jak most wanted i future soldier, a fifa 13 pes 2013 i mafia mają te spowolnienia. W kopankach podczas rozpoczęcia połów lub wyrzutów z autu lub podczas zamian zawodników. Wszystkie gry są w xex. więc nie wiem czym to może być spowodowane. Może obrazy iso. ( w abgx wszystkie na zielono)
 

Adi95pl

Użytkownik
Użytkownik
A jeszcze jedno gdy pobieram title update to np. pobierają się 4 i teraz pytanie mam zaznaczyć wszystkie żeby były aktywne czy tylko 4
 

Felmyst

Użytkownik
Użytkownik
Odp: rgh problem

Tylko 4

Wysłane z mojego Pegazusa za pomocą Tapatalk 2.
 

Adi95pl

Użytkownik
Użytkownik
edit:
więc tak nagrałem mafie II na pena, odpiąłem dysk i było lepiej ale zdarzały sie lekkie spowolnienia, np. podczas jazdy albo w budynkach. pamięć cache wyczyszczona. Ale np. black ops II śmiga normalnie tak jak most wanted i future soldier, a fifa 13 pes 2013 i mafia mają te spowolnienia. W kopankach podczas rozpoczęcia połów lub wyrzutów z autu lub podczas zamian zawodników. Wszystkie gry są w xex. więc nie wiem czym to może być spowodowane. Może obrazy iso. ( w abgx wszystkie na zielono)

Ktoś pomoże
 

mlkgmk

Banned
Odp: rgh problem

jaki pendrive?najlepiej jakbys sprawdzil na jakims szybkim to bedziesz mial pewnosc ze to dysk. proponuje sprawdzic go pod katem bad sektorow.

Wysłane z pociągu kolei mazowieckich na trasie W-WA Wileńska-Małkinia:)
 

Do góry Bottom