RGH przestał działać, konsola zresetowała ustawienia.

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Gry wlaczasz z czego przeciez to wrzuc tam fsd. No chyba ze grasz na konsoli z rgh z plyt...

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Adrian_1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gry na kinecta mam oryginalne i jak mnie nie ma wraz z dyskiem to z braku laku zostaje kinect sports.
Mniejsza o to, bo lokalizację to sobie mogę dowolnie zmieniać i edytować launch.ini jak mi się podoba, ale pytanie najważniejsze to gdzie on ma być wrzucony, żeby go odczytywało przy starcie oraz jak nazwać onboardmu w ścieżce do dasha, bo z tego co wyczytałem USB niezależnie które to po prostu usb, tak samo jest z HDD, a pamięć wewnętrzna?

Dobra problem z launch.ini rozwiązany. Dash się odpala, jutro będę walczył z aktualizachą kinecta, bo nie rusza przy autostarcie...

Dzięki za pomoc :)
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
ustaw w launch.ini
noupdater = true
i powinno załapać aktualizację.
 

Adrian_1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam ustawione, ale nie działa. Będę jeszcze kombinował, ale na razie nie mam czasu. Jakby mi nie szło to będę tu marudził ;)

UWAGA!!
Ciekawostka - komuś może się przydać.
Próbowałem zaktualizować kinecta i nic. Wrzuciłem na pendrive'a $$systemupdate odpowiedni do mojej wersji, ustawiłem launch.ini tak jak trzeba i nic się nie uruchamiało.
Postanowiłem sprawdzić jeszcze raz launch.ini w dashlaunchu. Wszedłem w FSD w aplikacje > manager plików > dashlaunch > inastaller > default.xex i wyskoczył mi komunikat o przymusowym zaktualizowaniu konsoli, potwierdziłem i ZAKTUALIZOWAŁO KINECTA I AVATARY.

Jeszcze jedno, na pendrive wrzuciłem $$ystemupdate i $systemupdate, bo próbowałem na kilka sposobów, więc nie wiem, który ostatecznie odpalił.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Musiał odpalić $$ystemupdate, bo kiedyś też tak miałem i po wejściu do DL wyskoczył komunikat. Na penie miałem tylko ten folder.
 

Adrian_1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok, wszystko wróciło do normy. Zamiast starego metro (przypominającego oryginalny dash), którego nie mogłem znaleźć mam inne metro (jakoś przeżyję ;) ) i teraz pojawia się moje ostatnie pytanie. W poprzednim FSD miałem taką fajną opcję jak naciśnij Y aby zagrać w (tu nazwa ostatnio wybranej gry). Czy to było związane z poprzednim skinem, czy to jakiś plugin, który można doinstalować? Jeśli plugin to byłbym wdzięczny za naprowadzenie na odpowiedni temat.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wgrales widocznie zly skin do wersji fsd

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom