RGH Wszystkie Konsole Warszawa Ochota

dzemik2009

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Oferuje wykonanie RGH (Reset Glitch Hack) Na konsolach Slim i Fat.

CO UMOŻLIWIA RGH (Reset Glitch Hack)?
-pozwala uruchamiać gry bezpośrednio z dysku twardego konsoli lub dysku USB
-kopiowanie gier z DVD na dysk
-brak blokad regionalnych można odtwarzacz gry NTSC, PAL, REGION FREE
-można uruchamiać gry Arcade.
-można uruchamiać dodatki do gier DLC.
-działają emulatory starszych sprzętów jak: xbox1, psx, nintendo64 oraz wiele innych.
-możliwość podłączenia dysku twardego do 2TB

RGH wykonuje na konsolach:
-FAT Falcon,Jasper z Dashboardem do 2.0.14699
-SLIM Trinity,Corona z Dashboardem do 2.0.14719

RGH2 wykonuje na konsolach:
-Fat Falcon,Jasper z Dashboardem od 2.0.14717
-Slim Triniti,Corona v1,v2,v3,v4 z Dashboardem od 2.0.14719

Również flash napędów w konsolach Fat i Slim
 
Ostatnia edycja:

link69

Świeżak
Świeżak
Szczerze polecam!
Robiłem zarówno flash, jak i RGH. Zawsze pełny profesjonalizm! Szybko, sprawnie, super kontakt i atmosfera :)
 

chlewior

Świeżak
Świeżak
Zdecydowanie polecam - wspolpracuje juz od ok 3 lat - zaczelo sie od flashowania napedów, teraz jestem szczesliwym posiadaczem RGH, polecalem tez znajomym i nikt nie narzekał.
 

klaudio

Świeżak
Świeżak
Polecam z czystym sumieniem !!!

Rgh zrobione w pełni profesjonalnie, wszystko działa w 100%
 

Krawol

Banned
Użytkownik
Polecam w 100%, miła atmosfera. Już w sumie 5 konsol u niego flashowałem z kolegami.
Polecam gdyż przy przy tobie wykonuje usługę, a to jest ważne bo wtedy wiesz co robi z konsolą. A nie jak inni co chcą konsole i za godzine przyjdź. Tutaj wszystko masz na miejscu, no i jak przychodzisz z kolejną konsolą są rabaty.

I tak niedługo z kolejną się wybieram ;-)
 

woj1977

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Polecam zdecydowanie. Dwa razy flashowałem klasycznego fata falcon z 2008 roku i działa po dziś dzień bardzo dobrze. Błyskawiczny termin wykonania usługi i bardzo dobre podejście do klienta.
 

kwiatekptl

Świeżak
Świeżak
Polecam, robilem RGH szybko, sprawnie wszystko smiga juz 3 miesiac :)
 

dzogo

Użytkownik
Użytkownik
Ja robiłem flash i rgh, później aktualizowałem nand i soft. Za każdym razem szybko i bez problemu. Fachowo i bez poprawek. Chłopak zna się na rzeczy.
 

artex23

Świeżak
Świeżak
rgh

polecam robiłem rgh działa super bez zarzutów fajne jest to ze moge ogladac filmy z dysku i pendrive
 

barthez19862

Świeżak
Świeżak
Z czystym sumieniem polecam robiłem flash dg-16d5s wszystko ok. Szybko, sprawnie, super kontakt i atmosfera
 

steveopt

Użytkownik
Użytkownik
POLECAM - robione było RGH , wszystko sprawnie , wszystko działa , dobry kontakt , jak najbardziej POLECAM !!!
 

googlska

Świeżak
Świeżak
Szczeże polecam, działa szybko i sprawnie ;)
 

Adrianos111

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie wróciłem z konsolą ze świeżo wgranym LT 3.0. Stanowczo polecam! Dłużej jechałem windą do jego mieszkania niż trwała przeróbka. Fach w ręku niesamowity. Wszystko robione przy mnie i sprawdzone. A do tego sympatyczna rozmowa. Jeśli kiedyś będę miał znów przerabiać konsolę to z całą pewnością u użytkownika dzemik2009. POLECAM!!!
 

Erpe69

Świeżak
Świeżak
Miło, szybko i profesjonalnie. Wczoraj oddałem do dzemik2009 konsolę do przerobienia, wczoraj odebrałem i od wczoraj korzystam :) Konsolka śmiga na RGH2 z dyskiem przełożonym z poprzedniego XBOXa bez żadnych problemów. Polecam.

@barthez19862 - "Serwis" jest w Warszawie na Ochocie/Rakowcu - nieco w bok od ul. Żwirki i Wigury. Po szczegóły najlepiej zadzwonić (telefon jest podany w informacjach "o mnie" dzemik2009 - wystarczy zajrzeć do jego profilu)
 

dzemik2009

Użytkownik
Użytkownik
 

Diverse

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie ma co się rozpisywać. Po prostu polecam użytkownika, miło, szybko, dobrze wykonane RGH. Instruktarzu dostałem, co i jak używać, tak że serdecznie polecam i zachęcam.
 

dzemik2009

Użytkownik
Użytkownik
 

griniwawa

Świeżak
Świeżak
Polecam. Instruktaż profesjonalny dla użytkownika zielonego totalnie. Wszystko wyjaśnione elegancko. :) :tranquillity: Fachowiec.
 

dzemik2009

Użytkownik
Użytkownik
 

larry234

Świeżak
Świeżak
Polecam, szybko sprawnie dobry kontakt
 

Do góry Bottom