rgh wyjście z gry problem

danielloooo

Świeżak
Świeżak
witam wszystkich :) zaczne ze czytalem poradnik .. nie ogarnalem tego .. wiec kieruje sie z prosba o pomoc . mam rgh odpalam gry z xex menu i pojawia sie problem gdy chce wyjsc z gry .. przytrzymujac klawisz wylaczam konsole narazie innego sposobu nie znam. czytalem nic z tego nie kumam , prosze o wyjasnienie mi krok po kroku co moge zrobic zeby wyjsc z gry bez wylaczania konsoli do xexmenu, badz fsd. czy to chodzi o podpisanie sciezek ? czy konwersje gier w god ?

z gory dzieki za wytlumaczenie co mam zrobic :)
 

grisza133

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wciskasz na padzie przycisk "Guide" to ten duży z logo xbox. Dajesz freestyle home, bądź interfejs główny konsoli i wejdziesz do fsd.
 

danielloooo

Świeżak
Świeżak
no wlasnie wciskam ... trzymam i sa tylko 3 pozycje wylacz konsole adapter i anuluj .. nic wiecej ...
 

grisza133

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
raz wciśnij ten przycisk, nie przytrzymuj go :D
 

danielloooo

Świeżak
Świeżak
probowalem .. na 2 padach .. nic ...
 

grisza133

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
tak jak napisałem raz klikasz na guide i wyświetlą ci się te opcje, o których napisałem. jak będziesz trzymał dłuższy czas to będzie wyłącz konsole, wyłącz kontroler i anuluj
 

danielloooo

Świeżak
Świeżak
kolego z calym szacunkiem .. nic mi sie nie wyswietla .. pamietam ze jak nie mialem rgh jedno pojedyncze wcisniecie wlaczala ta opcje .. teraz tego nie mam .. nie wiem czemu ..
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: rgh wyjście z gry problem

Wlacz dashlaunch masz to wylaczone w launch.ini lub skopiuj na pc ten plik i zrob edycje

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.
 

Do góry Bottom