Risen na x360 da się spolonizować!!!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Respev

Użytkownik
Użytkownik
Przynajmniej tak myślę, bo nie mam jak sprawdzić, gdyż nie mam windowsa. Z tego co widzę, formaty plików są takie same jak w Gothic 3 (.pak), a te w przypadku Gothic 3 i dodatku do niego (Zmierzch Bogów) da się otworzyć programem G3Explorer.

Program do ściągnięcia tutaj:
G3EXPLORER.ZIP - OdSiebie.com

Nich ktoś teraz spróbuje otworzyć archiwum z plikami językowymi i niech powie czy się udało:
STRINGS.X360.PAK - OdSiebie.com
 

szokrok

Użytkownik
Użytkownik
U mnie to nie działa.
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
Co dokładnie się dzieje?

EDIT: Ludzie, nie będę specjalnie instalować Windowsa, bo jeden głupek napisał "u mnie nie działa" (nawet nie raczył powiedzieć co nie działa, czy program, czy otwarcie pliku) i reszta nie chce przetestować. Chyba chcecie zagrać w tę grę po polsku, nie?
 

cage900

Banned
Użytkownik
wyskakuje error "zu wenig arbeitsspeicher"

mysle ze z kombinowaniem trzeba powstrzymac sie do wersji PC byc moze wszystko zostanie podane jak na dloni tak jak w przypadku call of juarez
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Po próbie wczytania wywala jakiś błąd. Program niestety jest po niemiecku więc mogę się tylko domyślać, że chodzi o "nieprawidłowe archiwum gry Gothic 3".

EDIT:

"zu wenig arbeitsspeicher" > "za mało pamięci". Czyżby linie tekstu były jakoś ograniczane? :p
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
Po prostu pliki pak w Risen mają inną strukturę plików. Musimy poczekać na fanowski program do otwierania archiwum Risen jak to miało miejsce z Gothic 3. Tekstury w wersji x360 są paskudne, a więc sugerowałbym też próbę podmiany tekstur na te z edycji PC ;)

mysle ze z kombinowaniem trzeba powstrzymac sie do wersji PC byc moze wszystko zostanie podane jak na dloni tak jak w przypadku call of juarez
Przecież edycja PC już jest do ściągnięcia. Poza tym, co to zmieni?
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
Taka ciekawostka - tekstury są tak słabej rozdzielczości, że zabierają tylko kilkadziesiąt mb miejsca na płycie. Ogólnie gra waży 2,5gb (w wersji na PC dużo więcej), a 3/4 z tych 2,5gb to dialogi mówione. Ogólnie z tego co widzę, na razie nie można nic podmienić poza intrem na wersję polską z napisami. Jeżeli zauważycie jakiś podryg w stronę modingu tej gry na tym forum: World of Risen - World of Players, dajcie znać.
 

dud22

Użytkownik
Użytkownik
Za tego "głupka" albo przeprosisz albo pójdzie raport do admina.
no nie wiem nie powiedział że ty tak powiedziałeś :p

No a co do tematu to super bo gra bedzię pewnie miała dużo dialogów i nie znający angielskiego będa mogli pograć a zwłaszcza fani gothica ;]

@down

przesadzaaasz :] grafa jest na poziomie rpga a nie jest najwazniejsza ;] zachecam cie do zagrania ;]
i nie piszmy tu już nic bo się śmietnik zrobi offtop :D
 

szoch

Użytkownik
Użytkownik
nawet jesli bedzie po polsku to nie bede w to gral poki jakis patch nie wyjdzie lub ktos tej grafy nie zmodyfikuje. Bo ta gra wyglada jakby byla na ps 2 grafa z gothic 2
 

Razak

Użytkownik
Użytkownik
no i co z tego 16 ma byc po polsku wolę poczekać
 

jednooki

Użytkownik
Użytkownik
tak, ale na pc
 

babel77

Użytkownik
Użytkownik
YouTube - Risen Xbox 360 Gameplay


Gameplay z X360 polecam obejrzeć, szczególnie od ok 4 min. coś wtedy widać
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieję że uda się spolonizować Risen :)
 

vaalery

Użytkownik
Użytkownik
moze uda sie tez track z poslkim dzwiekiem wyciagnoc no coz trzeba poczekac do 16 wtedy wyjdzie z napisami pl
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
moze uda sie tez track z poslkim dzwiekiem wyciagnoc
Ta, szczególnie, że Risen na PC wychodzi z polskiej wersji kinowej, no ale ok.

no i co z tego 16 ma byc po polsku wolę poczekać
No, na PC, a na xboksie jak będziesz grał po polsku, skoro Cenega wersji na x360 nie chce spolonizować?
 

Starh

Użytkownik
Użytkownik
moze uda sie tez track z poslkim dzwiekiem wyciagnoc no coz trzeba poczekac do 16 wtedy wyjdzie z napisami pl
Przecież wersja pc bd mieć tylko kinowe tłumaczenie, więc o jakich dźwiękach mówisz;D
 

stachu456

Użytkownik
Użytkownik
Przecież na x'a też ma być 16 PL ;/
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Przecież na x'a też ma być 16 PL ;/
W Twoim wirtualnym świecie ;)
 

Palik

Użytkownik
Użytkownik
W Twoim wirtualnym świecie ;)
Skąd wiesz :p daj chłopakowi wyjaśnić, może faktycznie coś wie ? Drogi Staszku możesz nam przybliżyć temat "spolszczonego" Risen'a ?
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
no właśnie .
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom