Robert Bowling zapowiada Human Element, pierwszą grę Robotoki

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Po opuszczeniu Infinity Ward Robert Bowling, odpowiedzialny m.in. za serię Modern Warfare, założył własne studio, Robotoki. Pierwszą grą, jaką stworzy jego ekipa, będzie Human Element, w której bohaterowie będą musieli zmierzyć się z hordami zombie.



W wywiadzie z Game Informerem Bowling powiedział, że najważniejszym elementem w Human Element będzie przetrwanie.

- Ich największą siłą jest strach, że (zombie) wzbudzają w nas, ocaleńcach, ten irracjonalny strach. Irracjonalny strach prowadzi nas do robienia irracjonalnych rzeczy, by przeżyć - powiedział.

W Human Element podczas tworzenia swojej postaci gracz będzie mógł wybrać między trzema klasami: wykorzystującymi umiejętności walki, inteligencję albo sztukę skradania się. Każda z nich może próbować przeżyć sama, z partnerem albo z małym dzieckiem.

- Decyzja, jak zacząć swoją przygodę w tym świecie będzie miała wpływ na Twoje możliwości i na różnice w scenariuszu, zarówno na płaszczyźnie fizycznej, jak i moralnych wyborów.

Human Element planowany jest dopiero na nową generację konsol, PC, urządzenia mobilne i tablety, i ukaże się najwcześniej w 2015 roku.
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
czyli kopia L4D
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawie czy będą płatne DLC
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
czyli kopia L4D
Skąd wiesz? L4D to typowa arkadówa (wg. mnie nieudana) a Bowling ze swoją ekipą może zrobić dobrą, dojrzałą grę. Mam nadzieje że nie zawiodą i dadzą jakieś darmowe DLC żeby ośmieszyć Activision :)
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Dobrym survivalem bym nie pogardził. Lepiej, żeby produkcja była bardziej dojrzała, niż dotychczasowe produkcje o zombie. Jakoś nie przepadam za masowym eksterminowaniem.
 

NeVeR95

Użytkownik
Użytkownik
Chciałbym żeby zrobili ją typowo pod multiplayer jakieś nowe ciekawe tryby i możliwości.
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
Gra pewnie będzie dobra bo pewnie chce zarobić kasą by zrobić niezły szuter by dowalić konkurencji.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nadal uważa, że cała ta 'Robotka' powinna przyłączyć się do Respawnu i utrzeć nosa Activision. To, co teraz mają zrobić... mi osobiście przejadły się zombiaki, chciałbym pograć w coś innowacyjnego.
 

JuNy

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie ;) lubie gry z udziałem zombie . Zobaczymy jak im to wyjdzie
 

Do góry Bottom