Rocket League

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W wątku tylko opinie!
 
Ostatnia edycja:

Arystoteles_PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zaraz będzie się ściągać (tylko skończy mi ściągać naruto shipunden 4 :) ) i będę grał do rana bo czekałem na ten tytuł drugi czas :) nie grałem na pc w to ale jeżeli jest tak dobre jak widziałem u youtuberow i jak będzie mnie to jarac jak samo oglądanie to na pewno wsiąknę na długo w tą grę :) więcej napiszę jak pogram chwilkę :)

DOBRA cos juz pograłem i.... Nie zawiodłem się najlepsza gra niezależna dużo emocji daje rozgrywka zwłaszcza gdy nagle wszyscy biją się o piłkę która jest w powietrzu masakra ja jak mówi szaranowiczbw fifie. :) zasłużone 10/10 :) Na początku ciężko jest trafić w piłkę ale z czasem da się to wyrobić:) polecam gorąco:) jak by ktoś chciał razem pograć to dodawać na XO Arystoteles PL. Pozdrawiam i czekam na Was bo w teamie to dopiero zabawa :)
 
Ostatnia edycja:

sitwoo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gierka *********, i emocjonująca. Jak ktoś chce pograć to zapraszam. Mój nick NewGameOrderPL

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

warone

Banned
Użytkownik
Gra przyjemna troche mało opcji gry tzn 1vs1 do 4 vs4 brakuje jakiegoś dodatkowego trybu . Ale ogólnie idealna do bezstresowego pogrania w coopie ze znajomymi a dla łowców osiągnie prosty calak do zrobienia w jeden dzień .
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świetna gra - prosta ale świetna.
Są emocje jest zabawa i do tego nie ma sędziego kalosza :D.

Ogólnie bardzo fajna gra na chwilę relaksu, jak po prostu masz pół godzinki na grę i szukasz czegoś w co nie wsiąkniesz (we fabułę najczęściej, nim sobie przypomnisz itp itd) bo po prostu nie masz na to czasu - chcesz po prostu grać.


Gra na wypasie 10/10 - lubię tego typu gry - proste ale mega wciągające.
Żeby nie było jak ktoś chce pograć to GT: Onicniepytaj

Pozdrawiam i do zobaczenia na stadionie :)
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
idealna do bezstresowego pogrania
Bezstresowego powiadasz... :D To skąd tyle ku**w leci jak nie mogę w piłkę trafić? Nie, żartuję. Pograłem kilka meczy i zabawa jest! 3 na 3 jest idealna by ukryć swoje braki w wyszkoleniu technicznym :p
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Bardzo dobra gierka :D Już przed premierą na XO wiedziałam, że ta gra mnie mega wciągnie. Póki co nie było czasu, żeby tak na prawdę mega długo przysiąść, ale tyle co pograłam na ten czas to stwierdzam, że gra jest świetna. Największa pompa oczywiście jest przy graniu ze znajomymi ;-)
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świetna gra bardzo fajnie się pyka online jak się ma ogarniętych graczy , jak kulka zaznaczyła bardzo fajnie sie gra ze znajomymi i kupa śmiechu przy tym jest. Nie żałuje wydanej sieki
Wysłane z sześćset trzydziestki piątki za pomocą TapaTalk'a
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Przez chwilę się zastanawiałem czy nie pomogłoby grze, gdyby zróżnicować pojazdy pod względem ich użyteczności, np. trochę większe, ale wolniejsze samochody jako obrońcy, i mniejsze, a szybsze jakie używamy teraz - do ataku. Szybko się jednak zreflektowałem, że gra mogłaby niefortunnie przydzielić samych obrońców w jednej i napastników w drugiej drużynie, co nie byłoby wesołe.
 

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gra przednia. Długo czekałem na nią. Na PC szkoda mi jej była a na x1 jest świetna. Nawet z randomami gra się zaskakująco dobrze o ile sami więcej myślimy. Jak jest ktoś chętny do wspólnej zabawy to zapraszam (lub chętnie dołączę).
PS. Myślałem, że jest ona łatwiejsza. :D
 

fitness

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Gra kozak dopiero parę meczy rozegrałem trochę jest ciężko hehe ale bardzo fajna przyjemna :) Może jakąś ligę forumową założymy heh
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Fajna gra dużo sie dzieje tym bardziej jak gra sie ze znajomymi. Mecze fajne nie da sie nudzić :)

Polecam gre
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja bym się uczepiła jedynie trybu zimowego, fajnie to wygląda, ale mam jedno "ale" - wg. mnie mogli wprowadzić tak żeby samochody na tym lodzie się ślizgały przez to gra byłaby trudniejsza, a nie że czujemy się tak jakbyśmy jeździli po zwykłych boiskach ;-)
 

Cesash21

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Bardzo grywalny tytuł, polecam każdemu na odstresowanie. Początkowo może być trudno, wiec polecam oglądać YouTube i Twitch. Przyglądać się w których momentach się wybijać i jakich technik używać.
 

Ptakuwzl

Świeżak
Świeżak
Świetna gra, dostarcza sporo zabawy, przy czym idzie się też uśmiać. Z czystym sumieniem daje 10/10!!
 

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Po dłuższej przerwie od XO na pierwszy ogień poszło RL. Zabawa świetna i od razu przypomniało mi się hasło 'easy to learn, hard to master'. Zasady gry są proste, sterowanie przejrzyste, ale wrzucając mnie regularnie do meczy z PRO to jestem ledwie pionkiem na arenie. Tyle dobrze, że przynajmniej zdobywam jakieś bramki. Co nie zmienia faktu, że bez treningu się nie obejdzie.

Jakby co to zapraszać: Bialy406
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Moim zdaniem ostatnio gra się bardzo mocno zepsuła.
Czasami tak jest, że długo wyszukuje mecz (przed aktualizacją Tokyo tak nie było).
No i przeważnie mam te szczęście, że dołącza mnie do meczu gdzie drużyna przeciwna prowadzi 3,4-0 do końca gry zostało 2-3 min (jak nie mniej..).

Oczywiście po wyjściu z takiego meczu i próbie znalezienia "nowego" dołącza mnie znów do tego samego - porażka.


Jak miałem mały level to nie miałem takich problemów - o ile to zależy od levelu..
 

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wg. mnie to polepszyło się wyszukiwanie meczy zarówno zwykłych jak i rankingowych. Znacznie szybciej to się odbywa. Owszem, często zdarza się, że na początku wrzuca do trwającej rozgrywki ale dotrwanie do końca to nie problem.
 

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Trochę już pograłem w RL, nabrałem trochę doświadczenia i skilla a przede wszystkim pod ksywką mam napis 'Veteran' więc mogę się coś wypowiedzieć o grze.

Na początek tryby gry. Rzadko ruszam rankedy, wolę bez spiny grać mecze nierankingowe wśród których najczęściej wybieram 2v2, 3v3 i hokej. Całkiem spoko jest też rocket labs ze zwariowanymi arenami i solówki z kolei w kosza jestem beznadziejny a gra czwórkami wogóle mnie nie interesuje.

Sterowanie autami jest zrobione całkiem w porządku choć jeśli ktoś gra na domyślnym ustawieniu klawiszy to musi być diabelnie zręczny. No bo jak wykonać aeriala gdy turbo jest bod B a obrót w powietrzu pod X? Dopiero po przypisaniu obrotu pod lewy spust zacząłem ogarniać latanie. Wciąż mi co prawda daleko do bycia w tym dobrym, ale zdobywam już bramki z powietrza a i kilka ładnych obron się wykonało.

Czas na kamerę, a właściwie kamery. Pierwsza skupia się na piłce a druga zawieszona jest za naszym autem. Zazwyczaj podczas gry korzystam z tej pierwszej, ale bardzo często jest tak nieprecyzyjna że piłka, która wydawałoby się, powinna się odbić od auta poprostu mnie mija. Zresztą kto gra napewno nieraz spotkał się z widokiem samochodzików, które krążą naokoło piłki jak księżyc wokół planety i nie mogą w nią trafić. Wtedy najlepiej zmienić kamerę na sztywno ustawioną za autem a jako klawisz odpowiedzialny za jej zmianę przypisać lewy bumper, tablicę z wynikami można śmiało przenieść pod Y, znacznie łatwiej wtedy zmienić kamerę w trakcie gnania z prawym kciukiem na turbo a dość głupio zamiast strzelić pognać do przodu i wyprzedzić piłkę tylko dlatego, że Ball Cam jest tak mylący. Oczywiście nie można przesadzać z używaniem sztywnej kamery bo możemy zgubić piłkę z pola widzenia. Np ostatnio wracając pod swoją bramkę nie zauważyłem, że przeciwnik uderzył po ziemi piłkę, która spokojnie potoczyła się do bramki mijając mnie dosłownie o centymetry. Na powtórce wyglądało to jak straszna kaszana, ale będąc obróconym w kierunku bramki nie widziałem piłki, która leciała w tamtą stronę.

Co mogę napisać o grafice. Jest ktoś kto wogóle w tej grze zwraca na nią uwagę?

Dźwięk jakiś jest, ale zazwyczaj mam doklejoną apkę z radiem. Czyli jest dobrze, ale bez szału.

No, ale sama zabawa jest GE-NIA-LNA. Zabawa jest przednia, tym bardziej teraz gdy częściej trafiam do meczy gdzie jestem mocniejszy niż reszta, bo na początku byłem głównie widzem gdy jako semi pro trafiałem na bardziej ogarniętych ludzi z pro i veteranem. Teraz to ja częściej mam piłkę przy... kole (?) więc i zabawa jest lepsza. Co prawda narazie dam sobie na wstrzymanie w związku z tym, że chciałbym w końcu ograć dodatki do Wieśka zanim wyjdzie FH3, ale do Rocketa będę z pewnością powracać. Ode mnie zasłużone 9+ na 10. Minus za tą wkurzającą kamerę.
 

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co się stało z grą po aktualizacji to porażka. Może to u mnie ale gra wygląda jakby nie trzymała nawet 30 fps. Ciągłe przecinki. Nie da się zagrać żadnego meczu.
 

Do góry Bottom