• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Rockstar Games i tajemnicze domeny

Status
Zamknięty.

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
W kwietniu miną trzy lata od premiery
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
. Nic więc dziwnego, że gracze już nie mogą doczekać się zapowiedzi kolejnej odsłony. Take-Two zarejestrowało domeny być może związane z GTA V.

Co prawda w żadnej z nich nie ma członu Grand Theft Auto, lecz niewykluczone, że poniższe adres posłużą jedynie do promocji nowej części znanej serii.

Ponadto w CV Declana Mulveya pojawiła się wzmianka na temat GTA V - ów jegomość rzekomo miał pracować nad sesją motion capture do gry. Ostatecznie wyjaśnił sprawę twierdząc, że do dokumentu wkradła się literówka - przed V zabrakło I. Czy ktoś w to wierzy?

źródło:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Mogli by po prostu zapowiedzieć nowe GTA.. z tego co pamiętam, to na IV czekaliśmy chyba półtora roku.

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Cóż tu komentować. Nowe GTA będzie świętem . Tylko czekać na zapowiedź. Mogliby wydać je w grudniu , konkurencji żadnej , szał zakupów przedświątecznych , masa ( a nawet rzesza) graczy czekających w kilometrowych kolejkach po swoje GTA , portfele pełne....

Galba

Użytkownik
Użytkownik
Ja już bym się ucieszył gdybym zobaczył chociaż jakaś oficjalną wzmiankę że gra jest tworzona i kiedy mniej więcej wyjdzie i jak będzie wyglądała:D Nie mogę się doczekać już 5:p W sumie na 4 (i nie tylko) kupiłem xboxa:)

CrypearL

Użytkownik
Użytkownik
Can't wait ;] W czwórkę bardzo mi się przyjemnie grało (i gra nadal - dodatki teraz przechodzę ^^). Can't w8 4 GTA V :]

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Ale byłoby zafajdziście gdyby w kolejnym GTA wykorzystali technologie mimiki twarzy z LA Noire , w sumie dlaczego mieliby jej nie użyć skoro to jest 1 liga?

aabbcc

Użytkownik
Użytkownik
Ta wiadomość zmieniła moje życie. Teraz już wiem, że dalej nic nie wiem na temat nowego GTA (mam nadzieję, że nie V tylko z jakimś podtytułem, bo te z cyframi z reguły R gorzej wychodzą, czego przykładem ostatni crap GTA IV) prócz tego, że powstaje, bo jeśli o to chodzi to raczej nikt nie ma wątpliwości, bo nie urywa się kurze złotych jajek parafrazując gangstera Siarę Siarzewskiego ...

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Kurcze jak ja już widzę jakiś temat z napisem Rockstar albo z napisem GTA to już mi się gorąco robi . hehe :) nie mogę się doczekać kiedy oficjalnie zapowiedzą następną część tej kultowej gry :)

Status
Zamknięty.

Do góry