Rockstar Games i tajemnicze domeny

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
W kwietniu miną trzy lata od premiery Grand Theft Auto IV. Nic więc dziwnego, że gracze już nie mogą doczekać się zapowiedzi kolejnej odsłony. Take-Two zarejestrowało domeny być może związane z GTA V.




Co prawda w żadnej z nich nie ma członu Grand Theft Auto, lecz niewykluczone, że poniższe adres posłużą jedynie do promocji nowej części znanej serii.

Ponadto w CV Declana Mulveya pojawiła się wzmianka na temat GTA V - ów jegomość rzekomo miał pracować nad sesją motion capture do gry. Ostatecznie wyjaśnił sprawę twierdząc, że do dokumentu wkradła się literówka - przed V zabrakło I. Czy ktoś w to wierzy?



źródło: Take-Two rejestruje domeny - oficjalna zapowiedź GTA V coraz bliżej? - gram.pl
 

Szpaner94

Banned
Mogli by po prostu zapowiedzieć nowe GTA.. z tego co pamiętam, to na IV czekaliśmy chyba półtora roku.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Cóż tu komentować. Nowe GTA będzie świętem . Tylko czekać na zapowiedź. Mogliby wydać je w grudniu , konkurencji żadnej , szał zakupów przedświątecznych , masa ( a nawet rzesza) graczy czekających w kilometrowych kolejkach po swoje GTA , portfele pełne....
 

Galba

Użytkownik
Użytkownik
Ja już bym się ucieszył gdybym zobaczył chociaż jakaś oficjalną wzmiankę że gra jest tworzona i kiedy mniej więcej wyjdzie i jak będzie wyglądała:D Nie mogę się doczekać już 5:p W sumie na 4 (i nie tylko) kupiłem xboxa:)
 

CrypearL

Użytkownik
Użytkownik
Can't wait ;] W czwórkę bardzo mi się przyjemnie grało (i gra nadal - dodatki teraz przechodzę ^^). Can't w8 4 GTA V :]
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Najbardziej oczekiwana przeze mnie gra.
 

hashpl

Banned
Mimo wszystko sadzac po postach i zainteresowaniu to moim zdaniem GTA 4 byla grą bardziej oczekiwaną i byl wiekszy bum.Mozna powiedziec ze nie zawiodla i byla rewolucja w tamtym okresie (jak rowniez GTA 2 czy GTA 3 w swoich latach)

Zobaczymy jak bedzie z GTA V :)
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
Jak ja już bym chciał sobie pograć w V:) Chciałbym znać date wyjścia gry i bym zbierał już powoli kase:p
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Też chciałbym w końcu aby zapowiedzieli następną część i chciałbym się również dowiedzieć jak będzie wyglądać... :)
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
dla mnie to nurtujace troche juz .... wezcie zapowiedzcie to gta , zeby nawet mialo byc za rok , ale mam dosc tych newsow z plotkami a mimo to wchodze w kazdy , bo nie moge sie doczekac;/
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Ale byłoby zafajdziście gdyby w kolejnym GTA wykorzystali technologie mimiki twarzy z LA Noire , w sumie dlaczego mieliby jej nie użyć skoro to jest 1 liga?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zawsze tak kombinują z tymi domenami :) Graczy zwodzą w maliny :D
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie spodziewajcie się cudów po GTA V jak przy GTA IV konsole się nieźle "pocą".
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Myślę, że te domeny nie mają żadnego związku z GTA V. Pamiętacie domeny rzekomo informujące o tym, że powstaje nowy CoD w kosmosie? :D
 

Lukasz98

Świeżak
Świeżak
Tylko, że tu są domeny rejestrowane przez R*.
 

aabbcc

Użytkownik
Użytkownik
Ta wiadomość zmieniła moje życie. Teraz już wiem, że dalej nic nie wiem na temat nowego GTA (mam nadzieję, że nie V tylko z jakimś podtytułem, bo te z cyframi z reguły R gorzej wychodzą, czego przykładem ostatni crap GTA IV) prócz tego, że powstaje, bo jeśli o to chodzi to raczej nikt nie ma wątpliwości, bo nie urywa się kurze złotych jajek parafrazując gangstera Siarę Siarzewskiego ...
 

300voolt

Banned
dzień dobry
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Kurcze jak ja już widzę jakiś temat z napisem Rockstar albo z napisem GTA to już mi się gorąco robi . hehe :) nie mogę się doczekać kiedy oficjalnie zapowiedzą następną część tej kultowej gry :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom