Rockstar prowadzi badania ankietowe dotyczące Red Dead Redemption 2

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Słyszeliście o produkcji nazwanej Red Dead Redemption 2? Rockstar chce mieć pewność, że wszyscy gracze słyszeli o tytule i firma wysyła do potencjalnych klientów ankiety. To może być dobra wiadomość dla wszystkich fanów wyczekujących na opowieść.

Rockstar aktualnie niezbyt często informuje o Red Dead Redemption 2. Firma w sumie zaprezentowała jeden zwiastun, kilka screenów i opóźniła datę premiery. Gra ma jednak zadebiutować w przeciągu najbliższego pół roku, więc studio zamierza sprawdzić sytuację na rynku.


Twórcy zdecydowali się na dość nietypową jak na swoją markę sytuacje. Rockstar rozsyła do niektórzych graczy ankietę z dwoma pytaniami dotyczącymi Red Dead Redemption 2:

  • Ile informacji widziałeś lub o ilu słyszałeś na temat Red Dead Redemption 2?
  • Jak prawdopodobne jest to, że kupisz Red Dead Redemption 2?
W Sieci pojawiają się głosy, według których ta ankieta nie jest bezpodstawna. Rockstar w przypadku Grand Theft Auto V zastosowało bardzo oszczędną (do czasu) kampanię marketingową, jednak gra o trzech gangsterach to wielkie IP znane na całym świecie.

Red Dead Redemption to młode dziecko, więc studio chce mieć pewność, że klienci są dobrze poinformowani o nadciągającej kontynuacji. Upatruję w tej sytuacji szansę na większą liczbę materiałów z RDR 2, bo szczerze mówiąc aktualnie nie jesteśmy specjalnie rozpieszczani, a wątpię, by wielu graczy było zadowolonych z takiej formy promocji.


 

galaretka007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja tam biere w ciemno! :p
 

ArturM05Pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja tam biere w ciemno! :p
I to na premierę!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
U mnie prawdopodobieństwo jest takie ze już chce zagrać a trzeba czekać ;)
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
U mnie prawdopodobieństwo jest takie ze już chce zagrać a trzeba czekać ;)
mam podobnie - 1ka byla świetna
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Gry od rockstara można brać w ciemno :) Tytuł obowiązkowy, jedynka była perfekcyjna :)
 

bl.s

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie znam nikogo kto by nie czekał na tą pozycję. Minusem jest to że nie będzie pewnie języka polskiego co może być dla niektórych utrudnieniem.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie znam nikogo kto by nie czekał na tą pozycję. Minusem jest to że nie będzie pewnie języka polskiego co może być dla niektórych utrudnieniem.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Ja nie czekam.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie czekam.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
Ja również. Dla mnie ta gra była wartościowa dla singla. W multi prawie nie grałem.
Z na drugą część czekałem... do momentu kiedy wyszło że mikropłatności dojdą do multi (i zapewne zniszczą go po jakimś czasie jak ma to teraz miejsce w gtao).

Chciwość dużego R nie zna granic póki co. A płacić za grę 60-70 euro żeby sobie singla przejść to Ja podziękuję.

Pozdrawiam
 

mikokuba1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja również. Dla mnie ta gra była wartościowa dla singla. W multi prawie nie grałem.
Z na drugą część czekałem... do momentu kiedy wyszło że mikropłatności dojdą do multi (i zapewne zniszczą go po jakimś czasie jak ma to teraz miejsce w gtao).

Chciwość dużego R nie zna granic póki co. A płacić za grę 60-70 euro żeby sobie singla przejść to Ja podziękuję.

Pozdrawiam
O nie straszne będą mikropłatności, nawet nie wiesz co będzie można kupić. Niby jak według Ciebie mikropłatności zabiły gtao? Chcesz mieć szybko $ kupujesz ją za złotówki. Nie chcesz wydawać pieniędzy ? Robisz akcję i zbierasz $. Dzięki temu że zarabiają cały czas pieniądze cały czas wydają nowe dlc.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom