Rockstar wypuścił DWA NOWE SCREENY !!! Z GTA V! Hype mode on!

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Ta gra nie jest dobra. To wyznacznik jakości dla innych gier. IMO - najlepsza gra na świecie. WYJDŹ HERETYKU - BLUŹNISZ!
Jeśli masz nie więcej jak 20 lat to z pewnością dla Ciebie jest wyznacznikiem jakości. IV jest częścią gorszą pod każdym względem od np. San Andreas czy dodatków do III. W jaki sposób GTA ma być wyznacznikiem dla innych tytułów, skoro sama w sobie nie jest żadnym wyznacznikiem. Mówiąc inaczej Rockstar z tytułu na tytuł nie podnosi poprzeczki wyżej, on nie przeskakuje tej, którą sam sobie zawiesił dawno temu...

Jeśli chodzi zaś po podejście do sandboxów to kolejny fail. Jest wiele tytułów, które oferują znacznie więcej różnych zapychaczy czasu niż GTA. IV niestety była najnudniejszą częścią, wspomniane San Andreas, RDR czy seria TES oferują znacznie więcej.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Up RDR jest od Rockstara, wyszło po GTA IV, zrobili w tym czasie Maxa Payne 3 i L.A. Noire, chyba się trochę nauczyli przez ostatnie lata, mimowolnie.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
@Up RDR jest od Rockstara, wyszło po GTA IV, zrobili w tym czasie Maxa Payne 3 i L.A. Noire, chyba się trochę nauczyli przez ostatnie lata, mimowolnie.
RDR jak dla mnie również było nudne jak flaki z olejem. Nic mi nie utknęło w pamięci po tej grze, kompletnie nic. Max... to dobra gra, ale nie ma co tego porównywać do poprzedniczek, ta gra jest kilka poziomów niżej. Za to L.A. mi bardzo przypadło do gustu, może nie było to arcydzieło, ale szło przy tym się wyciszyć i zrelaksować.

Rockstar leci obecnie na opinii sprzed lat i dlatego ich gry są uznawane za arcydzieła, tak samo, jak w przypadku Activision. Hype robi swoje.
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
RDR jak dla mnie również było nudne jak flaki z olejem. Nic mi nie utknęło w pamięci po tej grze, kompletnie nic. Max... to dobra gra, ale nie ma co tego porównywać do poprzedniczek, ta gra jest kilka poziomów niżej. Za to L.A. mi bardzo przypadło do gustu, może nie było to arcydzieło, ale szło przy tym się wyciszyć i zrelaksować.

Rockstar leci obecnie na opinii sprzed lat i dlatego ich gry są uznawane za arcydzieła, tak samo, jak w przypadku Activision. Hype robi swoje.

Qwer jak masz takie głupoty pisać to wgl już nie pisz .. wydaje mi się ze tylko to piszesz żeby nabić ten 1 post ..
Wszystko ci nie pasuje , mam pomysł , zbierz ekipę i zrób grę ciekawszą od GTA ,RDR i MP :)
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Qwer jak masz takie głupoty pisać to wgl już nie pisz .. wydaje mi się ze tylko to piszesz żeby nabić ten 1 post ..
Wszystko ci nie pasuje , mam pomysł , zbierz ekipę i zrób grę ciekawszą od GTA ,RDR i MP :)
Gust to gust. Każdy ma inny.ją też nie lubie gta i nie tylko ja.gra jak gra przeciętna taka.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Qwer jak masz takie głupoty pisać to wgl już nie pisz .. wydaje mi się ze tylko to piszesz żeby nabić ten 1 post ..
Wszystko ci nie pasuje , mam pomysł , zbierz ekipę i zrób grę ciekawszą od GTA ,RDR i MP :)
Cóż za żałosne biadolenie 'zrób coś lepszego'. W takim razie można powiedzieć, że Maluch Racer jest arcydziełem w kategorii gier komputerowych, bo ja sam bym nie potrafił takiej gry zrobić, czyż tak?
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Jeśli chodzi zaś po podejście do sandboxów to kolejny fail.
Te jedno zdanie przekreśla tego jakże wielkiego i nic nie znaczącego posta. Jak można oceniać grę która jeszcze nie wyszła ? Wymień mi lepszego sandboxa w tym gatunku, chociaż jednego...
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Te jedno zdanie przekreśla tego jakże wielkiego i nic nie znaczącego posta. Jak można oceniać grę która jeszcze nie wyszła ? Wymień mi lepszego sandboxa w tym gatunku, chociaż jednego...
Domyślam się, że chodziło mu o IV. Lepszego sandboxa? Saints Row 3 nie ma sobie obecnie równych.
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Domyślam się, że chodziło mu o IV. Lepszego sandboxa? Saints Row 3 nie ma sobie obecnie równych.
W tym momencie nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać, nawet nie chcę mi się pisać o tej przykrej kopii GTA...
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No tak bo przecież jak komuś się nie spodoba GTA, to od razu jest się jakimś marginesem społeczeństwa (W tym przypadku wśród graczy), trzeba mu zabronić pisać jakichkolwiek opinii i w ogóle od razu spalić na stosie. Ogarnijcie się ludzie, traktujecie tą grę niczym jakiegoś Boga...
 

lubie cycki

Użytkownik
Użytkownik
Drugi mi się bardzo podoba bo pokazuje, że będzie coś w klimacie San Andreas czyli najlepszej z GTA :D
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Na GTA V czekam z niecierpliwością od ukazania się pierwszego trailera. Każde GTA było wspaniałe i niepowtarzalne na swój sposób.Mi do gustu najbardziej przypadło 'San Andreas' .Ile to godzin spędziłem wdrapując się na najwyższą górę, 'Mountain Chillad', by oddać 10 sekundowy skok z BMX'a, albo skoki spadochronowe z najwyższego budynku w Los Santos. Uwielbiam serię GTA, jest to seria którą zawsze będę kupował w dniu premiery, chociażby musiałbym zadłużyć się u providenta, drugą taką serią jest 'The Elders Scrolls', ale temat nie o tym. Cóż, ktoś wyżej napisał że 'Saints Row 3' jest sandboxem lepszym od GTA... Wydaję mi się że gdybyśmy żyli w czasach średniowiecza, za takie poglądy groziłoby spalenie na stosie ;)
 

Sanrajs

Użytkownik
Użytkownik
Ja również czekam na GTA V i jestem ogromnym fanem tej serii. Najcieplej wspominam San Andreas oraz Vice City, to są gry w które po prostu trzeba zagrać. Z niecierpliwością oczekuje na kolejny trailer chociaż screeny też ładnie się przedstawiają :D
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
GTA jest najlepsze. Dalej chce mi się grać w Vice City, San Andreas, IV, Episodes.
 

Mati_Nowakowski

Użytkownik
Użytkownik
Zdjęcia nie oddają wszystkiego :)
1 gameplay napewno nas zaskoczy ;P
 

danielt83

Użytkownik
Użytkownik
to mi wygląda na gameboja kolora :)
 

solideral

Banned
Użytkownik
tu bym chciał jeszcze dobre multi, na 4 na free mode tyle godzin było grania i wygłupów he.
 

Hikaru

Świeżak
Świeżak
Pograłbym. Jeszcze nie grałem w żadne GTA na xklocku, lecz spędziłem godziny na cheat'owaniu na PC'cie. : ]
 

nttn

Świeżak
Świeżak
Zapowiada się orgazmicznie...
 

matj

Użytkownik
Użytkownik
jezu jak ja czekam na ta gre .... ;/
 

Do góry Bottom