Rod i domowa naprawa

lasero

Świeżak
Świeżak
Witam przeglądałem forum i znalazłem tą stronkę Xbox 360 Serwis znalazłem tam domową naprawę Roda za pomocą opalarki, czy ktoś próbował ten patent proszę o szybką odpowiedz ;]

Exe222

Użytkownik
Użytkownik
takie sposoby nie są zbytnio skuteczne...konsola pochodzi z miesiąc góra...
Jedyny dobry sposób na RRoDa jest Reballing albo kupno nowej konsoli...
P.S dodam że konsolę możesz uśmiercić na zawsze i nawet serwis jej nie przyjmie

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
delikatnie możesz sprobować.....żeby ci płyta główna nie spuchla.....ale to i tak krótkotrwały zabieg......oddaj do serwisu.....

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Przepraszam ze sie wtracam,ale co to jest ten "Reballing" ?

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
operacja plolegająca na wlucie nowych kulek pod procesor gpu lub cpu......bo oryginalne sa do dupki....

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Aaaaa,czyli moja naprawa bedzie na takim czyms polegac,bo raczej innaczej tego nie da sie naprawic.

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja bym sam nie naprawiał, raz, że konsola pochodzi góra 1,2 miesiące, dwa, że masa z tym roboty a trzy, że za dużo rzeczy może pójśc nie tak. oddaj do serwisu

saperxd

Użytkownik
Użytkownik
albo jak konsola stara to sprzedaj i kup nową ; D
nie masz zadnej gwarancji ze ta stara(naprawiana) znowu się nie zepsuje

.Mjut

Użytkownik
Użytkownik
operacja plolegająca na wlucie nowych kulek pod procesor gpu lub cpu......bo oryginalne sa do dupki....
Są do dupki, bo nie mają ołowiu. Te montowane standardowo topią się, przez co pod GPU/CPU powstaje zimny lut który nie przewodzi prądu. Kulki ołowiowe są lepszym materiałem, bo topią się w wyższych temperaturach dopiero.

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
napraw sam w domu....pograj miesiąc...przez ten czas uzbieraj na drugą a tą pogoń jako uszkodzoną.........

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
Oddaj do serwisu, nie baw się w domowego mechanika, bo możesz coś schrzanić ;]

Do góry Bottom