ROD Naprawa czy Smietnik

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Witam mam pytanie dotyczace ROD'a :twisted: wiec tak widze ze wielu z was sprzedaje konsole gdy pojawi sie ROD lub wyrzuca (imo n/c) i pytanie brzmi czy tego sie nie da naprawic ??? a najbardziej zdziwilo mnie ze na allegro reklamuja sie serwisy ktore podobno w 100% naprawiaja ten problem (cena 150-200zl)

btw. Przeszukalem forum i nieznalazlem wprost sformulowanej wypowiedzi :p
 

ADAMO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: ROD Naprawa czy Smietnik

ja szczeze watpie:( naprawisz i po 2 miechach to samo(kolega) najlepiej gwarancje miec i po problemie:)
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: ROD Naprawa czy Smietnik

eehh to co 2 miechy wydawac 2 banie na naprawe to jak kupowac orginaly .
 
P

przeo_91

Guest
Odp: ROD Naprawa czy Smietnik

realizer to nie jest tak że po 2 miechach jesteś skazany na RoD 2 raz jak będzie ci gość naprawiał to mu zaznacz że chcesz mieć kulki z ołowiem pod układem BGA, i gwarantuje że nie zepsuje się aż tak szybko :)
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: ROD Naprawa czy Smietnik

dobrze, dobrze ale jaki jest % szansy ze naprawa bedzie mozliwa 100% 50% a moze mniej ? :D
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: ROD Naprawa czy Smietnik

Te naprawy dają jeszcze gwarancje 3miechy wiec nawet jak ci sie zepsuje to znowu ci naprawia według mnie warto skorzystac
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: ROD Naprawa czy Smietnik

ehh wiec jezeli naprawa tego jest taka tania (nawet) i bezproblemowa to dalej nie rozumiem czemu niektorzy rozbieraja konsole i sprzedaja np.dysk , pada itp. a plyta albo na sprzedarz za smieszne pieniadze albo na smietnik ???
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: ROD Naprawa czy Smietnik

Bo im sie nie chce/ albo mają dość X-Pudła :p
 
P

Piri001

Guest
Odp: ROD Naprawa czy Smietnik

Co do napraw to jest tak ze niektorzy nie naprawiaja bo juz raz naprawili a pozniej znow to samo . Wiec nikomu nie chce 2 razy wybulic po 200zl i maja to w du...
 

konoo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: ROD Naprawa czy Smietnik

Czyli naprawa najczęściej polega na ponownym przylutowaniu GPU lub RAM'u
Przecież to groszowe sprawy u jakiegoś elektronika co ma dobry sprzęt, a nie zdziercy po 200zł biorą
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: ROD Naprawa czy Smietnik

A nie wiecie czy jak przy naprawie RODa przy okazji się zrobi FIX ROD to czy to coś da?
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: ROD Naprawa czy Smietnik

Zakładają ci dodatkowe radiatorki, zmieniają pasty itd. Na pewno będzie lepiej chłodzić.
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: ROD Naprawa czy Smietnik

Czyli w waszej opini lepiej przerobic niz kupowac orginaly :D tylko xb live :'(
 

Do góry Bottom