• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

ROD - Porady

P

Piri001

Guest
Mam ROD . Dzisiaj rano . Tak myslalem ze cos niepokojacego sie zdarzy gdyz grajac w assasina mialem przywiezke . No ale co teraz ? Oplaca sie robic ten trick z recznikami ? Moze ktos zna inny skuteczny sposob ? Prosze o szybkie odpowiedzi .

P

Piri001

Guest
Odp: ROD - Porady

Stygl . Juz cala noc stal . Ostatnio gral moj mlodszy brat . Gral o 7 na wieczor . Ja rano o 11 wlaczam a tu pum - ROD . Nie mam juz gwarancji .

beavis

Użytkownik
Użytkownik

Serwis wyglaa ciekawie ale nie bardzo sie jeszcze znam odkad przerobilem konsole kazdy jest oszustem :mad:

Jesli bym wiedzial ze ona go ma to bym nie kupil :)

misiek8

Użytkownik
Użytkownik

Racja!Sam jakos poczulem sie nieswojo wiedzac,ze jestem w tej samej "spolecznosci" co ta pani :-\

P

Piri001

Guest

Rozkrecilem dzisiaj xboxa . Zrobilem wszystko co moglem - eraser mod , hot costam ( to z pistoletem na cieple powietrze ) i nic . Wyskakuje mi blad 0020 . Co z ta niespodzianka zrobic . Blagam pomozcie !

Do góry