Rodzaj gier w RGH

Chudy1512

Świeżak
Świeżak
Witam mam takie pytanie czy ma to jakieś znaczenie czy gra jest pod System Obrazu: PAL czy NTSC Powiem krótko niby zrobiłem tak samo gre obraz wsadzilem do goda i gdy się zrobiło w god2iso skopiowałem do GryXbo360 bo takie ścieżki sobie ustawiłem i teraz jej nie widzę inne 3 gry które przerobiłem i dodałem go Gry Xbox360 to działają widać je w liscie gier. Macie może jakiś pomysł dlaczego nie widzi mi tej gry ??
 

maniunio

Świeżak
Świeżak
Czy w RGH ma to znaczenie nie jestem pewien, bo w innym wypadku ma to znaczenie na 100%. Po prostu polecam pilnować się przy ściąganiu gier, albo PAL albo Region Free. Pozdrawiam
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie ma znaczenia. Na RGH i jtag chodzą wszystkie regiony
 

Chudy1512

Świeżak
Świeżak
nie ma znaczenia. Na RGH i jtag chodzą wszystkie regiony
To dlaczego nie widzę ich w liście gier ?? Jaki to może być powód gry widzę a resztę co przerobiłem to już nie widać ?? Przez menadżer plików jak wejde to mogę ją odpalić a w liście gier tego nie widać jakiś pomy sł ??
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
A SCAN puściłeś?



Tak jak mówi !boby2pc , na RGH i JTAG nie ma znaczenia region.
 

posejdonn

Użytkownik
Użytkownik
Ja miałem podobnie, ale mi nagle nie widział kilkunastu gier, musiałem przeinstalować fsd

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
 

Chudy1512

Świeżak
Świeżak
No Mi tylko gry weszły a teraz jak chce dodać to przez menadzer da się grać a w liście gier nie widać tego Jak to mam rozwiązać bo 3 gry przerobiłem i 3 gry nie widzi UFC 3, GTA 4, i takie tam Jakiś pomysł?
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Albo było trzeba zresetować ustawienia FSD.

 

Chudy1512

Świeżak
Świeżak
Dziękuje Daniel1979 już mi pomogłeś działa wszystko. Pozdrawiam wystarczyło scan puścić.
 

Do góry Bottom