• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Router do grania przez neta jaki???

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Chcialbym kupic routera ale niewiem jaki cena ok. 100 zeta.
Ps.Moglby ktos zrobic tutorial jak sie podlacza do routera x-a i kompa :p i modem.

Ukano

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Router do grania przez neta jaki???

Nie napisales jaki masz net.
Jesli jest to adsl, to sprawa jest bajecznie prosta.
Podlaczas modem do routera, router konfigurujesz pod wzgledem typu polaczenia, wpisujesz uzytkownika i haslo, dajesz dynamiczne przydzielanie adresow IP, podlaczasz nastepnie do routera xsa i juz.

Laska

Użytkownik
Użytkownik

Jak masz aster to kup jakiegoś linksysa albo Pentagram

grzech1991

Banned
Użytkownik

ja Ci polecam d-link di-524, który jest obecnie bestsellerem koszt to około 130zł masz w nim wszystko co potrzebujesz wi-fi 4xlan, i jest na liście kompatybilności M$ na dodatek sam go posiadam i wiem że chodzi świetnie

peku

Użytkownik
Użytkownik

Tez Mam D-Linka DL-524 POLECAM !!! Jest zajebisty ma wszystko co potrzeba i duze mozliwosci. Mozna np. zablokowac dostep do stron :D

grzech1991

Banned
Użytkownik

mysle ze ta karta jest kompatyblna i powinna dzialac

Tylko pytanie po co? jak 99% laptopow ma juz wi-fi?

grzech1991

Banned
Użytkownik

oczywiscie ze nie

blasta1

Świeżak
Świeżak
Witam!
Wyczytałem w internecie, że dobrym rozwiązniem jest kupienie TP-LINK TL-WR340G, tak więc zrobiłem i go zakupiłem. Problem w tym, że nie wiem jak go skonfigurować tak, aby pobierał neta bezprzewodowo z Livebox'a i wysyłał kablem do xbox'a.
Proszę o pomoc
GG:6918432

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
- jak juz kupowałeś router to trzeba adsla. (żeby zastąpił liveboxa)

a tego tplinka to ustaw wszystko na automat. tzn żeby pobierał net z dhcp od liveboxa i wysyłał tez z serverem dhcp do xbosa.
byle by z innych sieci dostawał adresy. nie bawiłem sie nigdy liveshitem wiec nie powiem ci co i jak ale teorie ci nakreśliłem :)

Do góry