Router dobry do grania live ??

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
http://allegro.pl/item396001613_d_link_di_524_bezprzewodowy_router_4_switch.html
Powiedzccie czy jak mam ten router to musze w nim cos ustawiac zeby miec live czy poprostu wystarczy podpiac kabel do xboxa i sie ciesze livem hmmm ::)????
I jakby ktos wiedzial jak.albo go porostu mial to powiedzial jak go skonfigurowac ??
 

acePL

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Router dobry do grania live ??

Z jakiej firmy masz neta ?
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Router dobry do grania live ??

http://www.allegro.pl/item404401432_netgear_wgr614_wireless_xdsl_router_802_11g.html mam na oku taki router i mam pytanie trudny będzie do skonfigurowania ?
net osiedlowy ... zastanawiam się czy jak wpisze zewnętrzne IP do routera to na kompie bd miał jak podłącze x360??
 

michu

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Router dobry do grania live ??

Ja mam tego D-linka, wydawało mi się na początku że nie uda mi się go skonfigurować, ale wiem że to łatwizna. Polecam ci go. Jak bedziesz miał problem z jego konfiguracją to pisz na gg 4457440
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Router dobry do grania live ??

niestety pytałem się wujka czy ma no i niestety ma ten u góry powiedział że mi odda bo nie potrzebny mu jest ;)
ale dobrze że mam zaprzyjaźnionego informatyka wiec za "flaszkę" zrobi tak jak trzeba :D i co trzeba ;D
a najgorsze jest to że mam net skynet'u wiec nie wiem jakie problemy mogę mieć :/

Edit : stwierdziłem ze mam wakacje i skonfigurowałem na razie testy robię na PSP bo wi-fi ;) ale mam gites malites :D

polecam wystaczy pomyslec :) NETGEAR WGR614v7 :)
 

zap

Świeżak
Świeżak
Odp: Router dobry do grania live ??

Używanie routera to gier sieciowych zawsze spowalnia, i daje jakieś opóźnienia, choć przy dobrej prędkości internetu będzie ci się dobrze grało ;) Więc jeżeli internet masz w miarę szybki to bierz router :)
 

djkamilos

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Router dobry do grania live ??

Ja tam mam jakiś router no name, który dostalem od mojej firmy internetowej i tylko wpiąłem kabel, przetestowalem połaczenie xbox live i samo mnie do niego podlaczyło. A kosztowal chyba 40 zł :D
 

Do góry Bottom