Rozbierzmy PlayStation 4!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W ręce majsterkowiczów z iFixit trafiło PlayStation 4. Co zrobili? Rozebrali je na części, rzecz jasna. Wszystko zostało też udokumentowane stosownym materiałem wideo, którym dzielimy się z wami.

Oto, jak wygląda PS4 od środka:


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kufer111

Banned
Użytkownik
i wszystko jasne dlaczego się przegrzewa nawet przy pobieraniu ""first updata"" gdyż chłodzenie zdaje mi się "być z laptopa""
EDIT: 2:05 tabliczka znaminowa zasilacza,kurna mała elektrownia,moja ps3 60 GB mniej szarpie
 

WooC4$h

Użytkownik
Użytkownik
Lubię popatrzeć na bebechy sprzętów elektronicznych.
 

kufer111

Banned
Użytkownik
dobrze że X ONE ma dobrze zaplanowanie chłodzenie,tylko żeby znów nie dali pod radiator byle ****ostwa tak jak w x360
 

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik
i wszystko jasne dlaczego się przegrzewa nawet przy pobieraniu ""first updata"" gdyż chłodzenie zdaje mi się "być z laptopa""
EDIT: 2:05 tabliczka znaminowa zasilacza,kurna mała elektrownia,moja ps3 60 GB mniej szarpie
W ps3 jest bardzo podobne chłodzenie a co do poboru prądu to pamiętaj że ps4 jest wielokrotnie mocniejsza to chyba naturalne że potrzebuje więcej energij
 

skyDragon

Użytkownik
Użytkownik
dobrze że X ONE ma dobrze zaplanowanie chłodzenie,tylko żeby znów nie dali pod radiator byle ****ostwa tak jak w x360
A ty skąd to wiesz? Z obietnic MS, to gratuluje ci naiwności.
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
A ty skąd to wiesz? Z obietnic MS, to gratuluje ci naiwności.
może nie wie ale się domyśla jak będzie ;] wątpię żeby MS popełnił drugi raz taki sam błąd, sądzę że w tej turze to xbox będzie mniej awaryjny i jeżeli dojdzie do jakiś awarii to albo laser Blu-ray albo jakaś błahostka ;]
 

peh

Banned
Narazie o awaryjności PS4 wiemy tyle co nic, jedynie pojedyncze przypadki i tylko osób skarżących się na problemy. Nie zapominajmy że nigdy nie słyszy się o osobach którym konsola działa i ma się dobrze. Także trzeba póki co wyluzowac z tymi ocenami co jest bardziej awaryjne bądź co jest na tą chwilę lepsze.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A ty skąd to wiesz? Z obietnic MS, to gratuluje ci naiwności.
Nie sądzę, żeby Xbox One miał problemy z przegrzewaniem się:

 

skyDragon

Użytkownik
Użytkownik
Nie sądzę, żeby Xbox One miał problemy z przegrzewaniem się:

No zobaczymy w praniu, może się nie przegrzewać ale może mieć inne wady ukryte.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No zobaczymy w praniu, może się nie przegrzewać ale może mieć inne wady ukryte.
A z tymi wadami to na pewno coś będzie. Tylko co będzie padać? Hmm... Obstawiam, że coś będzie nie tak z dodatkową "magiczną" pamięcią E$RAM :D
 

dragus1208

Użytkownik
Użytkownik
Ten One jest identycznie rozplanowany w środku jak 360 Slim. Dokładnie taki sam rozkład podzespołów. A to chłodzenie z One'a jest mega także to może być rzeczywiście ich mocna strona.
 

Do góry Bottom