Rozdzielacz VGA a jakośc sygnału

Portable

Świeżak
Świeżak
Witam, zamierzam podłączyć xboxa pod monitor z wejściem VGA.By cały czas nie żonglować kablami, chce kupić rozdzielacz VGA.(nie wiem jak to określić, zależy mi na tym by podłączyć kabel od komputera i przejściówkę z konsoli do monitora i tylko przełączać co bd używać)I teraz mam pytanie, czy taki rozdzielacz wpłynie na jakość sygnału VGA?Kupiłem kabel Microsoftu oryginalny za 100zł.I jakby ktoś może znalazł fajnych niedrogi taki przełącznik to proszę napisać. Proszę o pomoc gdyż tylko ta rzecz dzieli mnie od kupna konsoli.Z góry dziękuje.
 

TigraTeam

Banned
Swego czasu szukalem takiego switcha nawet jeden kupilem i okazalo sie ze niestety nie dziala,na allegro jest tego pelno za male pieniadze,co do jakosci przez vga to jest naprawde dobra:)
 

Portable

Świeżak
Świeżak
Wiem, że jakość dobra jest ale czy taki przełącznik jakoś negatywnie wpłynie na tą jakość?
 

danielos80

Użytkownik
Użytkownik
Zależy jaki kupisz przełącznik i jaki masz monitor. Jeżeli będzie korzystał z rozdzielczości do 1024x768 większość nie powinna sprawiac problemów, przy wyższej rozdzielczości musisz szukac urządzenia o dobrych parametrach.

ps. a tak off topic, to ty potrzebujesz przełącznika a nie rozdzielacza. Rozdzielacz, rozdziela sygnał na dwa wyświetlacze z jednej konsoli, a przełącznik na jednym wyswietlaczu daje obraz z kilku urządzeń :)
 

Portable

Świeżak
Świeżak
Posiadam monitor Samsung SyncMaster 2043NW
 

Do góry Bottom