Rozgrywka: Red Faction: Guerrilla

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

maras92

Banned
Użytkownik
 

MM314

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie bomba, choć zobaczmy jak to się sprawdzi w praktyce.
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to tak sobie średnio! To niby ma być 100% mocy x'a?
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Troche to wszytko jakby...hmm..nie wiem jak to nazwać facet se jedzie nie wiem 40km/h burzy budynki, mosty, brame z łatwością forsuje, troche to zbyt przebajeżone chociaż sama rozgrywka jest przednia.
 

blackhat156

Użytkownik
Użytkownik
grafa spoko ale to juz nie to co kiedys RF to FPP a nie TPP.
Co do maxa z xboxa to raczej ktos sobie jaja robi.
Pozatym gdzies stary RF gdzie jeden bochater i czasowa pomoc?
 

f0rgis

Użytkownik
Użytkownik
Zapowiada się nieźle...
RF to były czasy, ; P
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
grafika bardzo mi sie spodobala. gra tez zapowiada sie niezle, aczkolwiek to ocenie jak bede mial juz gre w lapach :D
I kto powiedzial ze ta gra to ma byc 100% mocy klocka?
 

Ado o

Użytkownik
Użytkownik
Mi tam rozwałka wygląda na dynamiczną i konkretną :D. Chociaż te rozwalanie budynków wygląda dość sztucznie, ale mam nadzieję że od finalnej wersji to jeszcze zdołają poprawić.
 

MPiotroV

Użytkownik
Użytkownik
Nie poprawią już raczej nic poważnego, bo premiera w czerwcu chyba.

Sama grafika nawet niezła, ale na pewno nie jest to 100% Xboxa. Kwestia optymalizacji.
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Bycmoze 100% jezeli chodzi o fizyke , wiecie zniszczenia itd itp... zwroccie uwage , ze w wersji na PS3 koles moze rozwalic barierke za ktora chowaja sie ludzie ( 0:46 - 0:49) , a w wersji na x'a juz mu to nie wychodzi , zatrzymusie sie na tej barierce ( 0:15 - 0:20) , bycmoze kwestia pojazdu ktorym sie porusza bohater. Ale jak zawsze , kolorystycznie wersja na x'a wypada o wiele lepiej , swietnie dobrany kontrast , ps3 jakos blado wyglada.
 

Roberus

Użytkownik
Użytkownik
A co do rozwałki to wygląda jakby domki z klocków niszczyć, ale dzięki temu gra będzie super.
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
grafika bardzo mi sie spodobala. gra tez zapowiada sie niezle, aczkolwiek to ocenie jak bede mial juz gre w lapach :D
I kto powiedzial ze ta gra to ma byc 100% mocy klocka?

A np: jest to napisa na tym forum pod tym linkiem;)

http://x360iso.org/aktualnosci/7704-100%-mocy-xboksa-360-w-nowym-red-faction.html


A na dodatek czytałem tez o tym w jakimś serwisie informacyjnym tylko nie pamiętam na jakim:D
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
Nie zgadzam się.. Tyle gier zapowiadano jako "master faker niszczyciel bebechow klocka i jego ostateczny epizod pod wzgledem jakościowym, totalna rewolucja', że po prostu śmiać mi się chce jak takie coś czytam. Tak samo było z PS2.. Ostatnie soki miały wyciskać gry w 2007 roku.. 2008 rok pokazał coś innego. Więc ja jestem co do tego sceptyczny... To po prostu kwestia reklamy producenta.. "jesteśmy kozacy bo stworzyliśmy grę idealną - kup a się przekonasz" ;)

Pozdrawiam
 

maras92

Banned
Użytkownik
mi sie wydaje ze podkrecony CryEngine 3 bedzie to 100% xbox'a
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
maras92 tez czekam na ten silnik w akcji :) co do gry mysle ze to moze byc 100%, bo pewnie uzyli AA itp. nie wydaje sie na filmiku zeby cos nie bylo gladkie duzo rozmycia tez ale sama grafa tzn taki jej rodzaj przypomina mi transformerow
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Nie zgadzam się.. Tyle gier zapowiadano jako "master faker niszczyciel bebechow klocka i jego ostateczny epizod pod wzgledem jakościowym, totalna rewolucja', że po prostu śmiać mi się chce jak takie coś czytam. Tak samo było z PS2.. Ostatnie soki miały wyciskać gry w 2007 roku.. 2008 rok pokazał coś innego. Więc ja jestem co do tego sceptyczny... To po prostu kwestia reklamy producenta.. "jesteśmy kozacy bo stworzyliśmy grę idealną - kup a się przekonasz" ;)

Pozdrawiam
Ja tez sie z tym nie zgadzam! Po obejrzeniu filmiku już wiem to na 100%.
 

AuSeR

Użytkownik
Użytkownik
Gierka ciekawie sie zapowiada a grafika byla dosc podobna
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
Sądzę, że ostatnie soki zostaną pokazane pod na prawdę koniec generacji. Czyli za 2-3 lata. Co prawda teraz jest mały 'zastój', ale w końcu jakiś silnik go przebije. Tak jest zawsze.
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
No ale spece od PS3 to sie nie obijaja , zrobili Killzone , za chwile God Of War nowy , a o klocuszku Bill zapomnial chyba , powinni bardziej angazowac sie w rozwoj konsoli , wiecej eksluzywow , chcialbym w koncu zobaczyc tego pogromce Killzone. Niby x jest slabszy od PS3 , PS2 za swoich czasow byla najslabsza konsola , ale i tak dostawala najlepsze gry , a pod koniec swojego zycia to miod lal sie rzekami. Jezeli zfinansowalo by sie taki projekt to i z x'a wyciagneli by cud miod grafike i grywalnosc , z reszta , przeciez Xbox ma i wiecej pamieci niz PS3 i lepszy procesor graficzny , moim zdaniem problem tkwi w developerach a nie w konsoli.
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
O klocku zapomnieli? oO Nie zgodze sie. Klocek ma sie bardzo dobrze, aczkolwiek PS3 ma kilka EX ktore co prawda zlicze na palcach jednej reki, ale imo zamiataja one calkowicie. Co nie zmienia faktu ze to tylko kilka nielicznych tytulow. 80% multiplatformerow wypada lepiej na kloca. I jak mowie, jest pewien zastoj w tym, bo developerzy znalezli latwy srodek na kase i sprzedajnosc tytulow. Pazur pokaze np FF13. Licze tez na CryEngine3. Przydalo by sie tez troche wiecej japonskiej szkoly na naszej konsoli, ale na to juz nie licze ;)

pozdrawiam
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom