Rozgrywka: Red Faction: Guerrilla

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
a mi ta gra nie pasi, slaba jakas jest z tego trailera ale nie omieszkam zagrac;)
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
grafika ogolnie ok ropierducha tez ale ten koles jakos dziwnie biega (jak w starych grach) zupelnie nienaturalnie. no i sama rozgrywka tez jakas archaiczna zadnych zaslon zadnych coverow. w 2009 roku to wg mnie troche traci myszka.
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
@Angoleiro

No w kwestii exclusive(dobry exclusive , musthave^^) to naprawde zapomnieli o nas, zamiast zrobic jakas jedna super duper gierke , bawia sie w multiplatformery. (niby sa Gears'y , ale co to za exclusive , skoro na PC mozna w niego zagrac) A Japoncy to rzcezywiscie wyzsza szkola tworzenia gier wideo i mimo swojego multiplatformowego harakteru takie gry jak Resident Evil , Final Fantasy czy Tekken naprawde ciesza mnie swoja obecnoscia na x-klocku :p Ostatnio mialem nawet piekny sen , w ktorym na swoim x'ie gralem w Gran Turismo *** CryEngine - rewolucja w swiecie konsol i naprawde milo by bylo zobaczyc jakas gre na TAKIM silniku :DD

Red Faction zapowiada sie ciekawie , chetnie obejrzal bym wiecej trailerow przyblizajacych nieco fabule gry :p
 

maras92

Banned
Użytkownik
No CryEngine jest bardziej przystosowany do FPP ale ciekawe jakby wygladaly wyscigi wlasnie na tym silniku ;
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
wystarczylo by by pare mistrzow japonskiego fachu gier wideo zrobilo po 2-3 gry ;) Konami, Square-Enix etc
 

mihus708

Świeżak
Świeżak
swoją drogą red faction guerilla jest już na allegro !!!
 

hawkes

Banned
Użytkownik
A mi po zagraniu w demówkę ta gra jakoś nie podchodzi. Dziwnie się strzela, dziwnie się chodzi, jakieś to takie dziwne w porównaniu z tym co widziałem w RF :|
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom