rozkręcenie klocka

d3vil u

Użytkownik
Użytkownik
mam x360s 250 i chciałem go rozkręcic i przeczyscic sprezonym powietrzem i tu pytanie czy jesli jego rozbioe utrace gwaancje? i jak to zrobić najbezpieczniej prosze o jakie foty itp thx:&
 

TigraTeam

Banned
Oczywiste chyba że stracisz gwarancję.

http://www.modiify.com/media/360slimopening.pdf
 

d3vil u

Użytkownik
Użytkownik
to w takim wypadku jak w srodku wyczyscic aby nie stracic gwarancji
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
nie da się :>
 

d3vil u

Użytkownik
Użytkownik
to w takim razie co zrobic przez okes gwarancji do konca to tam masakra będzie w srodku
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
żadna masakra. Ja swojego fata trzymałem 3 lata bez otwierania i żyje do dzisiaj. :)
Oczywiście później jak mi się zachociało rozebrałem i przeczyściłem.
 

d3vil u

Użytkownik
Użytkownik
no to szacunek w takim razie ale ja mam jakies obawy zwiazane z kurzem bo jak wiadomo prad przewodzi i okres gwarancji bez czyszczenia to troche długo mi sie wydaje, jak nie gram przykrywam go nieraz czyms aby nie leciało do niego nic ale wiadomo zwe to tez nie ochroni jego w 100%
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
to od czego jest gwarancja? zepsuje się to oddajesz a jak minie gwarancja rozbieraj i czyść
 

Do góry Bottom