Rozłączający się xbox live

Rafael0089

Użytkownik
Użytkownik
Mój problem polega na tym, że rozłącza mnie z xbox live, nie ważne czy gram online, poruszam się po dashu konsoli czy też korzystam z youtube. Rozłączenie następuje czasami 5 minut po włączeniu konsoli czasami po 10 minutach, nie ma tu reguły. Czyściłem pamięć podręczną, usuwałem i pobierałem swój profil na nowo, wyjmowałem dysk, lecz wszystko to na nic. Połączenie internetowe jest na kablu i wszystko jest ok, router chodzi bez problemu, internet na innych urządzeniach działa bez zarzutu. Router też ok, ponieważ od roku xbox na nim śmigał jak należy. Czasami występują kody błędów są o różnych numerach , czasami komunikatów o błędach nie ma ...może ktoś coś poradzić?

meciu

Świeżak
Świeżak
WItam
Podepne się pod temat.
Prosiłbym o grających w fife 12 o jakies opinie. U mnie dzieje się coś dziwnego, czasami przy graniu normalnie w sezonie po znalezieniu przeciwnika , komunikat o rozłączeniu przeciwnika z siecią, po czym robie jeszcze raz wyszukiwanie -.to samo się powtarza i wywala mnie z serwera EA i juz nie moge sie zalogować , dopiero po nastepnym odpaleniu gry.
Gdy już mi się uda zalogować i połączyć z przeciwnikiem gra bardzo się zacina , czasami uda się zagrać mecz a czasami rozłączy wszystko w pi***.
Kiedyś wszystko było ok, myślałem że to wina routera - wymieniłem na nowy, net działa idealnie (6mb Netii) ale xbl ma problem...
Przy Mortal Kombat dzieje się to samo. Nie wiem czy to coś z konsolą, czy może z serwerami EA , prosiłbym o opinie innych graczy.
Pozdrawiam!

BoostMasterPL

Użytkownik
Użytkownik
Mortal Combat nie jest od EA przecież . Skoro net na kompie działa normalnie to chyba wina konsoli

Straszak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam to samo dziś, pewnie robią coś na serwerach. A ściągam właśnie Crysis 1 z promocji ; ]

BoostMasterPL

Użytkownik
Użytkownik
pisałem o tym co mi pomogło, poszukaj
Twoja odpowiedź raczej nic nie wniosła do tematu . Tak jak pisałem restart rutera powinien pomóc . Albo zrób kopie zapasowa ustawień jakie masz na ruterze i zrestartuj go do ustawień fabrycznych a następnie wgraj ustawienia swoje z kopi zapasowej .

szlovak

Użytkownik
Użytkownik
tak, zresetuj jeszcze kilka razy, na pewno pomoże.

meciu

Świeżak
Świeżak
u mnie nic nie pomaga, internet śmiga dobrze, przy ściąganiu plików pod 700kb/s dochodzi, wiadomo że to nie kosmiczne parametry ale do grania powinno wystarczyć , niestety dalej tnie tak jak przedtem
żadne resety nie pomagają - pisałem że kupiłem nowy router więc wina tkwi po stronie konsoli , może po prostu coś mi się w niej koci...
na dniach pożyczę drugą sztukę i sprawdzę co i jak

kazekelo

Użytkownik
Użytkownik
Ja naprzyklad mam strasznie wychurany port pod kabel w x ,jeśli kabel nie jest dobrze podpięty to właśnie mam rozloczanie co 5mn

Sprawdzcie kabel czy jest siilno podpięty pod konsole! :]

meciu

Świeżak
Świeżak
ja próbowałem po lanie pod access pointa (czyli kablem) i po wi-fi i efekt dokładnie ten sam... - zawiecha goni zawieche
wczoraj nawet jakiś angol mi taką wiadomość napisał odnośnie mojego "shit connection" , że mi się odechciało wszystkiego hahaha
Dziś będe miał drugą konsolę to przetestuje i zobacze co i jak
pzdr

szlovak

Użytkownik
Użytkownik
napisz koniecznie

eshadey

Świeżak
Świeżak
Witam. Dzisiaj chciałem zaktualizować konsole jednak w trakcie aktualizacji wyłączyłem Xboxa. Teraz nie mogę połączyć się z usługą,Xbox live. Czy można pobrać ponownie aktualizacje?

TigraTeam

Banned
Witam. Dzisiaj chciałem zaktualizować konsole jednak w trakcie aktualizacji wyłączyłem Xboxa. Teraz nie mogę połączyć się z usługą,Xbox live. Czy można pobrać ponownie aktualizacje?
Nowa aktualizacja konsoli Xbox | Jak uzyskać aktualizację konsoli Xbox 360 - Xbox.com

za pomocą pendrive

Do góry Bottom