Rozpoznanie Czy Slim Byl Wczesniej Otwierany

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Iner

Użytkownik
Użytkownik
Jak w temacie. Mozna jakos rozpoznac czy slim byl przez kogos wczesniej otwierany, poniewaz znajomy chce kupic od jakiegos goscia slimke 4gb i nie chce zeby byla naruszona a koles mogl cos przy niej majstrowac np z przerobka na lt+. Dzieki za odpowiedzi
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Nie da się otworzyć slima bez naruszenia plomby - po tym poznasz.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
To tez nie wyznacznik gdyz trafiaja sie slimy bez plomby :p

Sent from my LG-P920 using Tapatalk
 

Iner

Użytkownik
Użytkownik
A jest jeszcze jakas inna metoda rozpoznania "naruszonego" slima? Czy tylko plomba ktorej jak mowi DEXTER moze nie byc?
 

mlkgmk

Banned
jak otworzysz obudowe to mozesz sprawdzic śróbki czy widac po nich ze byly odkrecane.
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Albo niech zobaczy czy czasem z tylu na naklejce nie ma dziurki
 

psilon

Użytkownik
Użytkownik
przypne sie do pytania tyle ze konsola Phat, kupiona na licytacji, gosc twierdzil ze konsola nie byla rozkrecana/flashowana, zeby sie przekonac czy tak naprawde bylo, to czy po wyciagnieciu dummy.bin i innych, da sie to sprawdzic w JF ze naped nie byl nigdy flashowany, moze jest jakis inny sposob?
 

Iner

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki wam za pomysly sprawdzenia nienaruszalnosci, nie wiem jak bedzie z jego konsola ale na mojej slimce jest plomba po ktorej moznaby od razu rozpoznac czy byla otwierana tak wiec zobaczymy jak bedzie u niego. Jeszcze raz dzieki za pomysly i pozdrawiam ;) 3majcie sie
 

psilon

Użytkownik
Użytkownik
jest ktos w stanie odpowiedziec na moje pytanie?
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
a nie wiesz że nie ładnie się podpinać do czyjegoś tematu ? to grozi warnem...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom