Rozprawka prosze o pomoc ;/

Dymkul

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
typiara od polskiego ciśnie mnie z rozprawką której napisać nie umiem o to chodzi
że każe mi ją pisać do póki nie dostane dobrej oceny dostałem 2 pały jedną bo raz nie przyniosłem a drugą zle napisałem i bedzie stawiała mi nastepne dopóki nie napisze jakoś tej rozprawki. Nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale może znajdzie się ktoś kto jest w stanie pomóc. Temat to:
"Czy współczesny młody człowiek może swobodnie rozwijać swoje talenty?"

To jedna z moich prób napisania.
Nawiązując do tematu myślę że współczesny młody człowiek może swobodnie rozwijać swoje talenty, jeżeli tylko tego chce. Warto zauważyć że w dzisiejszych czasach możemy je nawet rozwijać w szkole gdzie zakładane kołka stworzone właśnie ku doskonaleniu talentów. Istnieje również wiele szkół tzw. warsztatów gdzie nauka skupia się często na jednej rzeczy np. tańcu myślę że te właśnie zajęcia są najlepszym sposobem na wybicie się ze swoim talentem. Nie wolno też pominąć że aby rozwijać swój talent trzeba tego chcieć co tyczy się z wieloma godzinami treningów.
Prosze o pomoc :rolleyes:
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Rozprawka musi mieć przynajmniej 2 strony A4 (ja tak u siebie miałem), w każdym akapicie musisz dać nową tezę udowadniąjąca twoją odpowiedź i ją rozwinąć do granic możliwości. Tych tez musi być przykładowo 3 (ale nie mniej)
 

Do góry Bottom