• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Rozstrzygnięcie konkursu bulletstorm

Status
Zamknięty.

Zubitzu2207

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie dziś, o 0:00 rozstrzygnięty został konkurs promujący nową grę ze stajni People Can Fly - Bulletstorm. Zaskoczenia nie było, na x360 zwycięzcą został od dawna tam prowadzący RooSterPL z wynikiem 25050, natomiast na ps3 telewizor wygrał Adi-INSANE z astronomiczną wręcz liczbą punktów 25875. Reszta osób znajdujących się aż do miejsca 150 (na obu tabelach) otrzymuje koszulki z gry.
Ponadto udostępniony przez twórców został główny motyw z menu gry i można go znaleźć pod tym adresem:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Wszystkim zwycięzcom gratuluję, szczególnie tym z naszego forum, bo wiem, że było ich kilka :)

Dla xboxforum.pl

Zubitzu

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
Ja raz zagrałem miałem 17115 i od 1 dnia dema nie grałem i się nie zmieściłem D:

bartas225

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam 3 miejsce w konkursie, i 6 na świecie. Szczerze? Myślę że 1, 2 i 3 miejsca powinny coś lepszego dostać, bo nabić prawie 24000 punktów nie jest łatwo. Chociaż Bulletstorma na premierę :)

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja mam 3 miejsce w konkursie, i 6 na świecie. Szczerze? Myślę że 1, 2 i 3 miejsca powinny coś lepszego dostać, bo nabić prawie 24000 punktów nie jest łatwo. Chociaż Bulletstorma na premierę :)
Też mi się to dziwne wydaje, pierwsze 3 miejsca powinny mieć jakieś dodatki do koszulek. Ale i tak trzeba się cieszyć, że w takim kraju, jak Polska takie coś jest organizowane ;)

Poza tym, gratuluję skilla ;)

Status
Zamknięty.

Do góry