Rozstrzygnięcie konkursu bulletstorm

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Zubitzu2207

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie dziś, o 0:00 rozstrzygnięty został konkurs promujący nową grę ze stajni People Can Fly - Bulletstorm. Zaskoczenia nie było, na x360 zwycięzcą został od dawna tam prowadzący RooSterPL z wynikiem 25050, natomiast na ps3 telewizor wygrał Adi-INSANE z astronomiczną wręcz liczbą punktów 25875. Reszta osób znajdujących się aż do miejsca 150 (na obu tabelach) otrzymuje koszulki z gry.
Ponadto udostępniony przez twórców został główny motyw z menu gry i można go znaleźć pod tym adresem: YouTube - Bulletstorm - Menu Theme


Wszystkim zwycięzcom gratuluję, szczególnie tym z naszego forum, bo wiem, że było ich kilka :)

Dla xboxforum.pl

Zubitzu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja wczoraj od 22 próbowałem wbić TOP50 i... udało się ;) 40 miejsce należy do mnie.
Gratuluję zwycięzcy, ten typ jest chory :D
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
No nieźle,mi by się nie chciało tyle siedzieć i grać:p
 

Zubitzu2207

Użytkownik
Użytkownik
No ja nawet 19k nie mogłem przebić, chociaż fakt faktem, że konkurs zbiegł mi się z sesją no i czasu nie było za dużo :D Ale i tak się cieszę, że koszulkę mam :)
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
Ja wczoraj od 22 próbowałem wbić TOP50 i... udało się ;) 40 miejsce należy do mnie.
Gratuluję zwycięzcy, ten typ jest chory :D
Gratuluje :)
To mowi prosto POLAK POTRAFI!!!!!
(
 

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
Ja raz zagrałem miałem 17115 i od 1 dnia dema nie grałem i się nie zmieściłem D:
 

bartas225

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam 3 miejsce w konkursie, i 6 na świecie. Szczerze? Myślę że 1, 2 i 3 miejsca powinny coś lepszego dostać, bo nabić prawie 24000 punktów nie jest łatwo. Chociaż Bulletstorma na premierę :)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja mam 3 miejsce w konkursie, i 6 na świecie. Szczerze? Myślę że 1, 2 i 3 miejsca powinny coś lepszego dostać, bo nabić prawie 24000 punktów nie jest łatwo. Chociaż Bulletstorma na premierę :)
Też mi się to dziwne wydaje, pierwsze 3 miejsca powinny mieć jakieś dodatki do koszulek. Ale i tak trzeba się cieszyć, że w takim kraju, jak Polska takie coś jest organizowane ;)

Poza tym, gratuluję skilla ;)
 

leszekcce

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam 94 miejsce i się ciesze że chociaż koszulka będzie :)
 

yoshipl

Użytkownik
Użytkownik
Nagroda była tylko za 1. miejsce?
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Pisze,ze dla pozostałych 150 osób koszulki...
Btw.
Gratulacje zwycięzcy !
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
@Marf - jest napisane.

@yoshipl - pierwsze miejsce otrzymało TV 3D HD i koszulkę, pozostałe 149 osób otrzymało tylko koszulkę. A szkoda, mogli dać każdemu po TV :D
 

ustach

Użytkownik
Użytkownik
Chłopaki mają rację pierwsze 3 miejsca powinny coś dostać jeszcze. Na logiczne myślenie to powinni dostać Bulletstorma na premierę.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom