rrod ?

cjb

Banned
Użytkownik
Witam , konsola dwa razy była naprawiana dwa razy błąd ekrenowy E74.
Ostatnia Naprawa odbyła się miesiąc temu, wczoraj włączam konsole pojawiły się 3y czerwone diody, wyłączyłem sprawdziłem kable włączam znów 3y czerwone diody, odstawiłem konsole pogodziłem sie z jakże bolesną prawdą, ale wracam wieczorem do domu, a tu brat gra na konsoli ? oO
Pograł 30 min, ja już nie miałem czasu by ją włączać, pytanie moje brzmi czy to jest rrod, jeżeli tak czy opłaca się po raz 3Ci wydawać pieniądze na naprawę, i tak sobie myślę że skoro da się odpalić konsole, to może oddam ją do lombardu ? powiem że cała sprawna, ile bym dostał ?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Nie ładnie tak :) Nie opłaca się już w nią wkładać kasy, najlepiej kupić nową.
 

cjb

Banned
Użytkownik
no dobra ale ile powinienem dostać, za konsole premium bez dysku, z pełnym okablowaniem, z jednym joystickiem, z 3ema grami oryginalnymi, przerobioną, bez awaryjną w lombardzie ?
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
telefon od Policji dostaniesz jeśli dasz do lombardu bo ktoś to kupi i zgłosi że jest popsuty sprzęt w lombardzie a oni zadzwonią na Policję że sprzedałeś uszkodzony sprzęt bez mowy o tym że jest uszkodzony, a i nie pisz że nie będę mieli twoich danych bo będą bo oni biorą imię nazwisko adres itp przy kupnie od kogoś rzeczy,lepiej napraw ją i sprzedaj na allegro i napisz że została naprawiona ale działa teraz w 100% jak komuś po miesiącu siądzie to będzie miał wała.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
telefon od Policji dostaniesz jeśli dasz do lombardu bo ktoś to kupi i zgłosi że jest popsuty sprzęt w lombardzie a oni zadzwonią na Policję że sprzedałeś uszkodzony sprzęt bez mowy o tym że jest uszkodzony, a i nie pisz że nie będę mieli twoich danych bo będą bo oni biorą imię nazwisko adres itp przy kupnie od kogoś rzeczy,lepiej napraw ją i sprzedaj na allegro i napisz że została naprawiona ale działa teraz w 100% jak komuś po miesiącu siądzie to będzie miał wała.
Tak na Policję odda bo iksboks nie działa. Działała w dniu zabrania działała ciebie nie interesuje nic więcej. Fakt jest to nie ładne, ale takie są realia co zrobić.
 

papux

Użytkownik
Użytkownik
Ta konsola to złom.
Rod miałeś od samego początku i zawsze będzie wracał.
Moja teoria jest taka.
Po pierwszym rodzie bądź E74 napraw konsole i zaraz ją sprzedaj.
 

cjb

Banned
Użytkownik
To już 3ci z rzędu, myślę o tym lombardzie tak jak kolega wyżej pisał, konsola działa kiedy ją oddaje a co potem się dzieje to już nie moja wina.
300zł powinienem był dostać ?
 

papux

Użytkownik
Użytkownik
konsola działa kiedy ją oddaje a co potem się dzieje to już nie moja wina.
Zgadza się, chyba że dany lombard spisuje z tobą umowę że gwarantujesz sprawność sprzętu bez ukrytych wad.
Zimne luty to ukryta wada która występuje w tym sprzęcie a wtedy mogą skierować sprawę na policję o wyłudzenie pieniędzy za uszkodzony sprzęt.
 

cjb

Banned
Użytkownik
oczywiście, wziąłem to pod uwagę, ale mam pewien lombard, zastawiałem tam pleja wielokrotnie, i ostatnim razem zrobiłem taki sam numer, nie mają takiego zapisu w umowie.
 

Do góry Bottom