Ryse: Son of Rome

EksbokŁan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie ma polskiej wersji językowej.
 

Esiu83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gra czeka na mnie na poczcie, nieszczęśliwie nie było mnie w domu jak przyszedł listonosz... Mam wielką nadzieję, że grają w to ludzie jeszcze, na YT obczajałem jak wygląda multi i walka, no iiiii jestem pod wielkim wrażeniem! :)
 

Artemis147

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gierka krótka, ale bardzo intensywna. Troszkę drażni temat mikrotranzakcji, ale można bez tego sobie poradzić. Multiplayer jest przyjemny, zwłaszcza w trakcie rozgrywki w parze z osobą "kumatą". Warto kupić, zwłaszcza iż cena jest bardzo przystępna. 8/10
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja tam czekam do końca roku, ponieważ to jest bardziej niż pewne, że trafi do gier golda :)
 

Esiu83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Za 40zł kupiłem, po YT stwierdziłem ze nie mogę czekać :)

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
 

qba123

Użytkownik
Użytkownik
gra na filmikach wygląda świetnie, ale ja też jednak poczekam aż będzie w games with gold, z tego co czytałem ta gra jest na ok. 6h i nie bardzo mi się widzi ją kupować
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gra jest ok , ale bardzo krwawa ;/
 

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
Serio to już mario było bardziej emocjonujące :)
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli chodzi o konsole to nie (chodzi o polski język w grze)
 
Ostatnia edycja:

k0zik

Użytkownik
Użytkownik
Na PC jest po polsku. Grałem na bardzo mocnym PieCu i gra wciąga swoim świetnym klimatem i przepiękną grafiką. Nie widziałem chyba nic ładniejszego. Do tego świetna, wciągająca historia od której ciężko się oderwać. Owszem, gra łatwa i tutaj minus, podobno była robiona z myślą o kinekcie. Plus jest taki, że opowiadana historia toczy się bez dłużyzn.
Jeśli tylko pojawi się w goldzie, ściągam natychmiast!
Jak dla mnie 8/10.
 

Kozubek1945

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bardzo dobra gra na xbox one.Grafika i fabula powala.Gra dla mnie okazała się trudna,ponad 13 h grania :). Szkoda ze na xbox one nie ma graczy do multi.Gra tania za 50 zl mozna kupic nowa czg używana. Po wiedzminie 3 naljlepsza grafike ma.
9/10
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ryse zajął mi dokładnie 5 godzin i 22 minuty na najwyższym poziomie trudności (nie licząc legendarnego). Kupiłem ją za 40zł wraz z niewykorzystanym kodem na Season Pass (sic!). Za te pieniądze naprawdę warto. Główny wątek jest bardzo ciekawy, nieprzedłużany, pełny akcji. Takich gier brakuje - nastawionych tylko i wyłączenie na rozrywkę. Grało się świetnie. 4 DLC dają mnóstwo możliwości i aren - szok :).

Z minusów:
- brak polskich napisów
- długie ekrany wczytywania
- przy graniu w multiplayera, osoba siedząca obok może dostać ataku furii w związku z bardzo "dzikimi" odgłosami mordowania :play:

Plusy:
- niska cena
- niesamowita grafika
- ciekawa choć prosta fabuła
- bardzo fajny system wykończeń QTE dający sporo frajdy
- duża ilość finisherów (możemy zabijać wrogów na dziesiątki sposobów łącznie z nabijaniem na pale, topieniem w jeziorze, podpalaniem, skopywaniem w przepaść, odcinaniem rąk i nóg, podcinaniem gardła, przybijaniem do ściany i w końcu miażdżeniem czaszki !)
- gra nie jest monotonna wbrew pozorom (ciągłe mordowanie dla niektórych może wydawać się nudzące :)

W grze natomiast nie doskwierały mi takie rzeczy jak ograniczony świat czy brak wpływu na fabułę. To już jest taka gra i już :).

Polecam z DLC.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
I faktycznie ta gra wygląda tak świetnie mimo 900p ?
Bo się zastanawiam

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
I faktycznie ta gra wygląda tak świetnie mimo 900p ?
Bo się zastanawiam

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.

Śmiało kupuj, grę można wyrwać za ok.~50zł, a jest to według mnie jedna z najlepiej wyglądających gier na One.
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
I faktycznie ta gra wygląda tak świetnie mimo 900p ?
Bo się zastanawiam

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
Samą grafiką człowiek nie żyje ale w tym wypadku naprawdę gra wygląda bardzo ładnie. Nie chcę za mocno zachwalać żebyś się potem może nie zawiódł ale jak dal mnie najładniejsza grafika na Xo (nie grałem w W3).
 

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odgrzeje kotleta:) Mimo średnich recenzji gra jest dosyć fajna.
Bardzo grywalna, grafika jakoś mnie nie urzekła na XO przez zaniżoną rozdzielczość.
Gdyby tak wypuścili bardziej rozbudowaną kontynuacje to było by coś...
 

CzekoladowyNinja

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czemu tak dobre gry nie osiągają sukcesów ;/ Zagrałem i byłem zachwycony głównie umiejscowieniem akcji ale nie tylko. Klimat jest mega wciągający lokacje są piękne, fabuła moim zdaniem pomimo, że to już widzieliśmy jest bardzo dobrze zrealizowana. Podoba mi się, że główny bohater nie przechodzi do innego obozu itp. tylko jest ciągle wierny Rzymowi, można się poczuć jak jeden z legionistów. Sekwencje są powtarzalne i oskryptowane ale na prawdę jest to tak bardzo dobrze zrobione, że nie da się tego odczuć. Formowanie żółwia, wydawanie rozkazów, rzut oszczepami przed szarżą (Jak w Rome total war) naprawdę gra ma swoje momenty.

Szkoda, że nie została ulepszona dla XOne X ale powiem wam, że przy tej grze nie zwracałem na to uwagi. SOLIDNA PRODUKCJA NA XONE WARTA PRZEJŚCIA.
 

Do góry Bottom