Rysy!

Domcio28

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Na wstępie chce powiedzieć, że mam neta w domu dlatego odpowiedzi moga mi zająć troche czasu.
A teraz problem.
Moje PURE, w którym włącza się tylko pierwszy producent, nadal jest zepsute. Ale po wielu godzinach poszukiwań znalazłem przyczyne. Zaraz czy krawędziach zewnętrzynch płyty znalazłem ryse w krztałcie koła. Taką samą Xbox zrobił mi w Halo Wars. Jednak ta z Halo jest na sierodku i niechce się tylko właczyć jedna misja. W Pure pojawia się tylko pierwszy producent. I tu pytanie. Co mam zrobić z rysami. Jeżeli oddać do naprawy to prosze o pomoc. Mieszkam w Zawierciu i nie chce jechac na drugi koniec Polski.
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Na allegro znajdź regeneracje płyt
 

LinePL

Użytkownik
Użytkownik
Hmm..Jesli kupiles xboxa wraz z pure to jest mozliwosc reklamacji...
a jak masz blisko jakis GameStop to idz i dasz im ta gierke a oni ci dadza jakies gierki do wymiany :)) Ja dostalem za fifke09 halo 3 :`

Albo regeneracja plytek :) www.allegro.pl ..
 

SharpShooter

Użytkownik
Użytkownik
Powodami rys jest może to że w czasie grania przemieszczałeś konsolę. I na allegro widziałem kiedyś serwis co wysyłasz im płytę, a oni ci ją czyszczą . Może to jeszcze jest.
 

Domcio28

Użytkownik
Użytkownik
Oki. Sprawdze jak to wygłada na Allegro.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jesli podczas grania zmieniales polozenie xboxa to sie nie dziw ze sie takie rysy zrobily a jazeli nie to nie wiem od czego moga byc
 

Domcio28

Użytkownik
Użytkownik
LinePL powiedziałeś że w GameStop wymienieją płyty. Zarysowane też? I jak tak to podaj miejsce gdzie jest. Opowiadały by mi Katowice lub Częstochowa. Może byc też Zakopne, bo z zakopca do was pisze.
 

LinePL

Użytkownik
Użytkownik
Niestety w twoim obszarze nie ma gs ..:// Mieszkam w Niemczech i tutaj mi bioro porysowane plytki i daja kaske a ja za to biore sobie nowa gierke ..no ale czy gdzies znajdziesz w katowicach czy gdzies obok GameStop to nie wiem ;/
 

Domcio28

Użytkownik
Użytkownik
Oki. Dzięki.
 

wawrzyn18

Banned
proponuję ci pozostawić konsolę w 1 miejscu i jej nei ruszać podczas gry. takie rysy robi laser jak się nim ruszy podczas grania. Płąć teraz za regenerację płytki albo zakup nową :D
 

Do góry Bottom