Rzut okiem na nowe, odchudzone PS3

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik


Sony postanowiło pokazać co znajdziemy w amerykańskim pudełku z nowym, odchudzonym PS3. Bohaterem jest oczywiście przede wszystkim mała czarna chudzina.


Zdania na temat nowej wersji konsoli PlayStation 3 są podzielone. Jedni się zachwycają, inni twierdzą, że sprzęt jest brzydki. Ja zdecydowanie zaliczam się do tej pierwszej grupy - bardzo podoba mi się odmłodzona zabawka z japońskiej stajni. Ciekawe jak sprawować się będzie zupełnie nowy mechanizm otwierania napędu, obu nie psuł się zbyt szybko - na pierwszy rzut oka nie wygląda bowiem solidnie. Pamiętam, że wiele osób narzekało na matowy plastik PlayStation 3 Slim - jak sami widzicie, tym razem jest wszystkiego po trochu i kilka błyszczących elementów (choć nie tak błyszczących jak w pierwszym modelu) też znalazło swój dom.

Via: Polygamia.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nemesis48

Banned
Ok fajna konsolka ładna ale bym miał fan jak by Microsoft teraz xboxa 720 zaprezentował ciekawe co by sony zrobiło :D
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
wspieralo swoja konsole do 2015 ;]
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jedynym powodem dla ktorego wydano te konsole jest kasa gdyz innego racjonalnego powody wydawania starej generacji nie widze, a fani kupia sobie te "nowe" cudo ktore wg mnie jest brzydkie
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja tam widzę dwie małe czarne chudzinki, if you know what i mean :p

Przegląd taki sobie, liczyłem, na pełny przegląd konsoli z każdej strony, dokładne zaprezentowanie tej ruchomej "tacki" (no bo w zasadzie teraz to tacką to nie jest) czy jest ona na przycisk i jeśli tak, to gdzie ten przycisk jest itp. na filmiku jednak konsola prezentuje się lepiej niż na zdjęciach, ale dla mnie priorytetem będzie cena, więc jeśli faty i slimy będą tańsze od super slim, to wezmę fat/slim :)
 

Lusus

Użytkownik
Użytkownik
To teraz czekamy na odpowiedź Microsoftu i premierę Xbox 360 Super Turbo HD Remix.
 
W

Wilk14

Guest
Osobiście bardziej mi się podoba zwykła wersja Slim ale to tylko moje zdanie.
W tej nowej wersji wszystko Ok. tylko ta tacka jest minusem.
 

Pmrowicki

Użytkownik
Użytkownik
mi się zupełnie DIZAJN nie podoba nie wiem czemu nie przypadł mi do gustu ;/
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
kwadratowa kostka była by lepsza ? :what:

Mi sie podoba. Przypomina mi trochę czasy PS2 :)
Choć trochę zbyt "chlebakowa" jak dla mnie.
Wysłane z Samsunga Galaxy SIII za pomocą Tapatalk 2
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Teraz wygląda jak mini chlebak :) Ciekawe ile będzie kosztować na naszym rynku :)
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nic ciekawego. Z dzisiejszą technologią można tą konsole zmniejszać i zmniejszać.
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Jak ktoś z was by się zastanawiał po co te cudo to piszę:

1 Sony jest mega zazdrosne o piracenie i ta wersja zapewne ma inny chip NANDU i nie da się zrobić downgrade + zapewne załatany jest fabryczny exploit który odkrył gehot

2. Nowy wygląd ,mniejsza płyta główna itp - cięcie kosztów ,zapewne ta wersja (koszt produkcji) jest o kilkanaście procent mniejszy niz w ps3slim a po nadto ludzie lubią upgreadować sprzęt tylko dla faktu wymiany ,wiem coś o tym bo dużo ludzi którzy mają fajnego jaspera kupują u mnie slima bo ładniej wygląda itp marketingowy chwyt który działa od lat (iPhone 4s itp )
 

Łukasz Łatwiński

Użytkownik
Użytkownik
Poprzednia wersja jakoś bardziej mi przypadła do gustu , typowe szpanerskie pudełko ^^
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jaki sens jest wydawać trzecią wersję tej samej konsoli, która nie wnosi nic nowego? Odświeżenie tematu i wyciągnięcie jeszcze trochę kasy z obecnej generacji.
Konsola wg mnie prezentuje się całkiem fajnie, ale w życiu nie kupowałbym dla "nowego wyglądu". Jak ktoś nie ma jeszcze to może się zastanowić.
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
Jak ktoś z was by się zastanawiał po co te cudo to piszę:

1 Sony jest mega zazdrosne o piracenie i ta wersja zapewne ma inny chip NANDU i nie da się zrobić downgrade + zapewne załatany jest fabryczny exploit który odkrył gehot
takie ciekawostki mial juz CECH-3004. a obecne retro to juz raczej nie ten CECH. ale kto, wie zobaczymy na wiki.
 

Emcio

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jeżeli cena będzie dobra jest to idealna konsola PS3 dla osoby, która się zastanawia nad kupnem konsoli ze stajni SONY.
Fajny wygląd, tacka średni pomysł, wygląd podciągnęty pod PS2 i lekko pod PS3fat (moim zdaniem).
 

dalmashin

Użytkownik
Użytkownik
Ma mniejsze zużycie prądu, więc może się mniej grzeje. Mój slim czasami parzy.
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
reklamuja juz ja od kilku dni na mediamarkt, na allegro tez jest, psx byly 2 modele, ps2 - 3 modele, ps3 tez juz 3, psp - 5, a ciekawe ile bedzie vita :D glownie pewnie chodzi o $
 

Do góry Bottom