S K A T E

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik




Tutaj delikatny opis (oczywiście nie mojego aktorstwa):


Dzięki intuicyjnemu systemowi sterowania zabawa w skate jest niczym podróż do mekki skateboardingu. Gra w niesamowity sposób wykorzystuje potencjał drzemiący w konsolach nowej generacji i ich kontrolerach, umożliwiając tworzenie i wykonywanie niezwykłych trików.
Twój indywidualny styl jazdy w połączeniu z animacją i świetnym modelem fizyki, to gwarancja, że żadne dwa triki nie będą wyglądać tak samo. A przestrzeni do efektownej jazdy jest sporo - w San Vanelona stopniowo odkrywasz, poznajesz i zdobywasz same najlepsze miejscówki. Co ciekawe, swoje poczynania możesz nagrywać, by następnie pochwalić się przed ludźmi z całego świata. Bo jeśli nie ma nagrania, nie było triku!
Przygotuj się na pełną inwencji zabawę i prawdziwie skateboardingowe przeżycia. Zapomnij o godzinach treningu, połamanych kościach i wizytach w szpitalu...

Cechy:

* Flickit™ - koniec z bezmyślnym wciskaniem przycisków! System Flickit umożliwia łatwe wykonywanie skomplikowanych trików za pomocą drążków analogowych, gwarantując realistyczną zabawę oddającą klimat jazdy na desce.
* Pokaż swój styl - wyraź swój wyjątkowy styl i osobowość, określając wygląd, zachowanie i sposób jazdy skatera. Poznaj swoją kreatywną stronę – wymyślaj nowe triki i wykonuj wywołujące zachwyt kombinacje.
* Nie ma nagrania, nie było triku - nagrywaj najbardziej niesamowite triki i udostępniaj je w sieci, tak by mógł je podziwiać cały świat. Dzięki nowatorskim narzędziom do obróbki obrazu oraz funkcji dodawania muzyki, stworzysz niesamowity klip wideo.
* Opowiedz własną historię - skaterzy nie przestrzegają zasad, więc w naszej grze robisz wyłącznie to, na co masz ochotę. Zostań gwiazdorem lub wybierz bardziej niebezpieczną ścieżkę, by ścigać się ze strażnikami i zdobyć szacunek na ulicy. Niebawem Twoje poczynania relacjonować będą Thrasher lub The Skateboard Mag.
* Przemierz na desce San Vanelona - uciekaj strażnikom, wkurzaj przechodniów lub wzbudzaj ich zachwyt w pełni interaktywnym mieście. Tylko w San Vanelona spotkasz prawdziwych zawodowców, odkryjesz najlepsze skate shopy i zdobędziesz szacunek w najlepszych miejscówkach.
* Obracaj się w doborowym towarzystwie - Danny Way, Mark Gonzales, Rob Dyrdek, Mike Carroll, P.J. Ladd, Chris Cole, Jason Dill, Pat Duffy, Jerry Hsu, Paul Rodriguez i Dennis Busenitz. W grze występują żywe legendy oraz wschodzące gwiazdy skateboardingu.
* Zagraj w sieci - rozbudowany system zabawy online oferuje m.in. ciekawe tryby rozgrywki wieloosobowej. Przemierzaj miasto wraz ze swoimi znajomymi.



Grę odpaliłem wczoraj w nocy trochę mi nie podeszła (jak miała podejść bez tutoriala)

grę sciągłem z tego forum wiec dzięki wielkie za linki :))

gra jest super miodzio graficzka połączenie wielkiego humory + filmu i oczywiście gry ;)
Electronic arts naprawdę odwaliło świetną robotę na co trzeba zwrócić uwagę to świetne rozwiązanie pod względem sterowania używamy tu dwóch gałek lewa do balansowania ciałem prawa do sterowania deską jeśli chcemy skoczyć to gałka w dół potem w górę i już jest skok zależnie co zrobimy z gałką taki jest trik masa frajdy przy tym jest :))
mamy do wyboru postać którą jeszcze modyfikujemy do wybory do koloru spodnie czapki akcesoria t-shirty buty znanych firm wszystko autentyczne + deski kółka multum tego

co się będę rozpisywał polecam grę wszystkim :))
 

Kasaniec

Użytkownik
Użytkownik
Odp: S K A T E

Jeszcze nie grałem w tą grę ale cieszę się że wkońcu ktoś wydał coś podobnego do Tony Hawka, bo brakowało takiego czegoś na rynku :) W Tonego przestałem grać po 4 części która nie do końca przypadła mi do gustu :/ Mysle że kupię gierkę bo z tego co przeczytałem to gra jest niezła ;)
 

qlfok

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: S K A T E

zdecydowanie najlepsza deskorolka na konsole!:D
 

Mietak5

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: S K A T E

Jeszce nie gralem w to ale wygląda ze jest Kozak gierka;D tony hawk's pro skter to juz przeszłośc :)
 

adrian623

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: S K A T E

Nie powiem złego słowa o tej grze. Tony Hawk zostaje daleko w tyle. Choć jeżeli ktoś lubi sobie czasem polatać po całej mapce to można zagrać w full arcade TH ^^ Gra jest ciekawa i wciągając choć trzeba wg. mnie mieć jakąś gre odstresowującą jako przerywnik gdy nie wchodzą tricki.
 

DeRDe

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: S K A T E

jescze w to nie gralem, ale za to zanm kogos kto gral...hehe....zapowiada sie swietna gierka,widzialem filmiki z youtube...musze ja miec
 

zukov989

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: S K A T E

gra jest bardzo dobra brak słow na opisanie jej cudownej grafiki
 

Mietak5

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: S K A T E

Dobra gra ale ma duzo wad i mozna przez nie niezle sie wk0r.ic :mad: :mad: :mad: :(to co mi krwi napsola to nie mam pytan. ale th zostaje daleko w tyle. ;) ;D
 

JimBeam

Świeżak
Świeżak
Odp: S K A T E

gra zdecydowanie lepsza od TH, przeszedlem cala, jedyny minus to niektore zadania(piekielnie trudne...). Obowiazkowa dla kazdego kto interesuje sie deskorolka, i nie tylko :)
 

krv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: S K A T E

Grałem u kolegi. Gra max wciągająca, naturalne ruchy skate'rów. Polecam jak najbardziej. !!
 

Assan

Użytkownik
Użytkownik
Odp: S K A T E

Ciekawa gierka i ladna grafa muse zagac jak dostane x360 tz kupie ;D ;D
 

Piki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: S K A T E

Mam nadzieję, że w przyszłości będę grał tylko w gierki na takim poziomie. Wspaniała grafika, fizyka jazdy, realizm. Koniec z robieniem triple kickflipa 360 w miejscu, którego to mogliśmy po godzinie grania robić za każdym razem w TH. W skate. nawet przeskoczenie nad murkiem w tutorialu (około 30 cm wysokości) było dla mnie z początku trudne. A co dopiero zmodyfikowanie graba (prawa gałka)? :p
Brakuje mi schodzenia z deskorolki. Czasami byłoby to bardzo przydatne (idealne ustawienie się do zaliczenia spotu czy wykonania jakiegoś triku jest trudniejsze kiedy nie możemy ani na moment zejść z deski). Czasami zdarzą się też denerwujące momenty, kiedy np. zaklinujemy się w jakimś małym miejscu i nie mamy miejsca do rozpędzenia się, a przecież Ollie w miejscu nam nic nie da. Wtedy można tylko liczyć na uszczerbek w realizmie gry i zwykły fart. A przecież można by zejść sobie z deski i przejść te parę centymetrów...
Mimo wszystko gierka jest przednia, polecam ją każdemu - szczególnie tym, którzy byli napaleni na symulację deskorolki i zrazili się po grze w TH.
 

turkow

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: S K A T E

ja rowniez polecam ta gre co prawda zatrzymalem sie w jednym punkcie bo nierozumiem zabardzo ang :p ale moze kiedys sie domysle, niewazne szukam kogos kto pogra w necie jak byli by chetni to prosze dodac mnie do znakomych moj nick to Turek PL (pl jest po spacji) mam nadzieje ze wreszcie jakis polak pogra
 

Sheonus

Świeżak
Świeżak
Witam!

Do calaka w Skate brakują mi tylko 2 osiągnięcia.
m. in. Skate Celebrity, więc bardzo proszę o ocenianie mojego filmu:
Skate Reel

Z chęcią się odwdzięczę.
 

Do góry Bottom