Są pierwsze oceny EA Sports UFC - szykujcie rękawice!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




W tym tygodniu śmiałkowie ubiorą obcisłe majtasy, założą na dłonie specjalne rękawice i z furią rozwścieczonych byków wskoczą na matę oktagonu! Tam rozpocznie się walka o kontrakty, sławę, pieniądze i darmowe puszki energetyków! Premiera EA Sports UFC odbędzie się już jutro, więc bez problemu możemy zerknąć na oceny pierwszej poważnej bijatyki na obie konsole aktualnej generacji.

Przeglądać się pierwszym recenzjom niemal w każdym tekście dziennikarze doceniają wyśmienitym i jednocześnie dynamiczny system walki, który sprawia, że podczas rywalizacji czujemy się jak w prawdziwym oktogonie. Twórcy nie tylko stworzyli ładną grę, ale także wsadzili w swoje dzieło wielkie emocji.

Musicie pamiętać, że najlepsze pojedynki odbywają się w Sieci – niektórzy recenzenci podczas testów odczuwali, że właśnie na nad tryb multiplayer autorzy gry spędzili najwięcej czasu, ponieważ pojedynki ze sztuczną inteligencją nie są aż tak ekscytujące. Jest to w zasadzie standard, bo zawsze lepiej odczujemy mocne uderzenie w głowę (nawet takie wirtualne) od żywego oponenta. Warto jeszcze wspomnieć, że tytuł charakteryzuje się wyśmienitą oprawą wizualną, ale nie jest to najłatwiejszy przedstawiciel gatunku – aby osiągnąć sukcesy w starciach musimy spędzić przy konsoli wiele godzin.

Nasze recenzje EA Sports UFC znajdziecie w nadchodzącym numerze PSX Extreme oraz w niedługim czasie na PPE.

Tak prezentują się pierwsze oceny:

  • Eurogamer – 7/10
  • GamesRadar – 3.5/5
  • DualShockers – 9/10
  • Videogamer – 6/10
  • EGM – 9/10
  • GameRevolution – 4/5

 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Myślałem że odpale i pójdzie z górki, a okazuje się, że wielu rzeczy muszę się nauczyć od nowa mimo, że miałem tę grę obcykaną na wylot.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Myślałem że odpale i pójdzie z górki, a okazuje się, że wielu rzeczy muszę się nauczyć od nowa mimo, że miałem tę grę obcykaną na wylot.
I to wlasnie moze to jest piekne

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom