sacred 2 fallen angel

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko zalezy od tego jak ci pasuje grac. Wojownik cienia bo chyba o ta postac ci chodzi nie posiada super obrazen jako klasa ale ma mega duzo zycia, taki tanker. Niemniej jednak spokojnie takze rozwala hordy wrogow no i nie musi spamowac tak wielu mixturek co np serafina(ktora ma chyba top obrazenia w grze).

Ja polecam 2x miecze. Czyli inwestuj w Wiedze o mieczach i dwie bronie.
Z mojego doswiadczenia po prostu czesciej leca lepsze miecze niz topory ale wiadomo ze i unikaty czasem sie zdarza.
 

wojtix

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanie, czy będąc Nieumarłym Wojownikiem (czy jak on się tam zwie) wybierając te pierwsze sztuki walki, które mają taką samą nazwę jak postać lepiej inwestować w podwójne miecze czy pakować punkty w tarcze i czy wybrać topory czy miecze?? obuchy odpadają
Zależy od taktyki rozwoju... Każdy rodzaj broni ma jakieś plusy i minusy miecze są szybkie i zadają średnie obr. a topory wolniejsze a zadają dużo. Jeżeli używasz tarczy nie musisz specjalnie wzmacniać obrony... Osobiście używam dwóch mieczy :D. Nie radze inwestowania równocześnie w dwie bronie i wiedze o mieczach ponieważ bonusy się nie kumulują :D
 

grzybek214

Użytkownik
Użytkownik
A wie ktoś jak przerzucać przedmioty między dwoma postaciami na jednej konsoli ?
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Musisz miec sciagnietego patcha z live'a ktory to umozliwia i nie jestem pewien czy da sie nie majac golda cokolwiek przezucic bo jak probowalem to byl napis ze system tego zabrania(zeby nie powielac przedmiotow itp).
Stojac dwoma postaciami kolo siebie wciskamy LB i powinien byc handel
 

grzybek214

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma do tego żadnego patcha na live :/ Jest tylko jakiś dodatek imp cośtam. Ja raz wszedłem w ekwipunek drugiego gracza ale nie wiem jak. A jak używać kowalstwa albo alchemii ?
 

Do góry Bottom