SAINTS ROW 2 - opinie.

cjb

Banned
Użytkownik
Tutaj proszę wyrażać opinie na temat tej gry.
 

Bombel5

Użytkownik
Użytkownik
Odp: SAINTS ROW 2

dla mnie gta4 i tak lepsze. w saints row to tylko chodzisz jak czołg i strzelasz. W gta bardziej realne jest.
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Odp: SAINTS ROW 2

DjKazain13 napisał:
Lepsz od gta 4?
Buhaha.

Co do gry to zabija mnie prowadzenie samochodów - tragedia. Błagam nie porównujcie tej gry do GTA 4...
 

Fydeus

Użytkownik
Użytkownik
Odp: SAINTS ROW 2

Saint's rowa 2 ciężko porównywać do gta4. Ta gierka rozgrywka przypomina mi bardziej gta1 czy 2 , po prostu zwykła strzelanina dająca mnóstwo frajdy. Jeśli ktoś nie ma ochoty zagłębiać się w zagmatwana fabule a przy tym mieć świetny ubaw to na pewno jest to gra dla niego:>
 

ramalash

Użytkownik
Użytkownik
Odp: SAINTS ROW 2

Mi się jakoś SR 2 podoba bardziej niż Gta4. niby grafika gorsza, gorzej dopracowane, ale dużo więcej frajdy sprawia mi jeżdżenie po mieście bez zacinania niż grałem z przycinkami w gta. Ogólnie SR2 poszło w strone Vice City Sandbox Pełną gębą.
 

popey1987

Świeżak
Świeżak
Odp: SAINTS ROW 2

DjKazain13 napisał:
polevcacie kupic? :eek:
Ja bym stanowczo nie kupowal ale kazdy ma swoj gust,jak dla mnie gierka za bardzo niedopracowana :)
 

sumek182

Świeżak
Świeżak
Odp: SAINTS ROW 2

Dla mnie ta gra to największy niewypał tego roku. Grafika wyglada jakby ta gra miala conajmniej 5 lat...prowadzenie samochodów...hmmmmm do czego by to porównac...wiem...jeżdzenie kartonem :p Jak na dzisiejsze czasy gra nie powinna sie wogole pojawic. Gdyby wyszła 5 lat temu to moze by była ok. W kazdym razie to jest moje zdanie. Mam wysokie wymagania. I błagam nie porównujcie tej gry do GTA4 bo to majstersztyk w kazdym calu. Gry bym NIE POLECIŁ !!!
 

Lumpus

Świeżak
Świeżak
Odp: SAINTS ROW 2

A ja mam odmienne zdanie. SR2 o wiele bardziej przypadło mi do gustu niż IV. Nowe GTA jest nastawione na realizm, co akurat nie jest dla mnie plusem. Dla mnie SR2 to takie nowe San Andreas, które oferowało zupełnie niczym nieskrępowaną rozgrywkę. W grach cenie przede wszystkim zabawę a w SR2 jej nie brakuje. W IV niestety już tak.
 

Xertis

Banned
JA mam oryginał SR2 i Nawet fajne Ale krótkie ;/

Teraz dostałem właśnie dzisiaj ^^ GTA 4 I coś takie dziwne to GTA ;///// nie podchodzi mi ;/
 

Lionix

Użytkownik
Użytkownik
Ja gralem w SR2 i nie polecam. Zaraz po ucieczce z wiezienia se darowalem :p

Nie wiem, to przez Rockstara wszstko, wydali Grant Theft Auto, i teraz kazda gra w tym stylu to dla mnie shit... (.!), Rck~ robi to najlepiej
 

Kura

Użytkownik
Użytkownik
Muszę się zgodzić z opiniami powyżej gra totalny niewypał. Grałem może 30min i odechciało mi się wszystkiego. Po za tym szybciej się biega niż auta jeżdżą... po prostu ręce mi opadły gta 3 jest o niebo lepsze od tego shitu o gta iv już nie wspomnę...
 

Dcskate

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest super ! lepsza niz gta 4 ! polecam :D
 

Papillon

Użytkownik
Użytkownik
Gra bardzo przyjemna, kolorowa i śmieszna - jest co robić... w odróżnieniu od spowolnionego umysłowo GTA IV, gdzie katorgą wręcz jest wszelakie chodzenie i jeżdżenie w bullet time non stop... zamulona gra.
 

Fede

Użytkownik
Użytkownik
Gra bardzo przyjemna, kolorowa i śmieszna - jest co robić... w odróżnieniu od spowolnionego umysłowo GTA IV, gdzie katorgą wręcz jest wszelakie chodzenie i jeżdżenie w bullet time non stop... zamulona gra.
No i tu się zgadzam, nie wiem co ludzie widzą w GTA IV.Ten dodatek co wyszedł The ballad of gay Tony to jeszcze ujdzie, ale GTA IV, przecież tam przez całą gre robi się te same misje, tylko filmik przed misją się zmienia.Za to w Saints Row 2 mamy duże zróżnicowanie misji.Dla mnie jest tam lepszy klimat, poprostu lubię takie gangsterskie gierki.Dosyć dobry soundtrack, chociaż mogło być więcej old schoolowego rapu, żeby podtrzymywał klimat.Pomimo tego gra mi się tak spodobała, że przeszedłem ją 2razy co mi się rzadko zdarza.
 

Genius

Użytkownik
Użytkownik
Saints Row 2 to kiepska gra w porównaniu do GTA IV. SR2 ma absurdalną fabułę i postaci z kosmosu. Model jazdy to już parodia kompletna
 

Fede

Użytkownik
Użytkownik
Saints Row 2 to kiepska gra w porównaniu do GTA IV. SR2 ma absurdalną fabułę i postaci z kosmosu. Model jazdy to już parodia kompletna
Jeżeli Saints Row 2 ma absurdalną fabułę, to GTA IV nie ma jej wcale.Z modelem jazdy to się mogę zgodzić, ale nie to jest najważniejsze w tej grze.
 

Genius

Użytkownik
Użytkownik
GTA nie ma fabuły? No daj spokój. Mam wrażenie, że SR to gra robiona dla żartu. Pomijając model jazdy - strzelanie. Bronie zachowują się jak zabawki. No ta gra jest śmieszna strasznie, jeden człowiek w 2 minuty ucieka z więzienia, rozwala sam 3 gangi i największą korporację w mieście
 

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Hah i o to chodzi :D Przeciez na pierwszy rzut oka widac ze SR2 to gra zwałowa także Kolumb to ty nie jesteś :p(bo wątpie żeby tworzyli realistyczną gre w której koleś wyrywa znaki z ziemi) I po to aby czerpać jak najwięcej przyjemności z gry. I można przyznać że zamierzony efekt osiągneli w 100% Gra cacko :)
 

Genius

Użytkownik
Użytkownik
Nie do końca, bo wykonanie sprawia wrażenie strasznie biednego.
 

sp0q

Użytkownik
Użytkownik
Wg mnie SR2 powinno się raczej porównywać do San Andreas niż GTAIV. Graficznie jest wg mnie zdecydowanie bliżej tej pierwszej (btw. optymalizacja kodu mogłaby być o wiele lepsza), humor i ogólna formuła rozgrywki również podobne (tereny poszczególnych gangów choćby). I niestety stwierdzam, że Saints Row pada na twarz w tym konkursie. San Andreas już dobre kilka lat temu przedstawiła przezabawnie przerysowaną historię, której każdą cut-scenkę oglądało się z najwyższą przyjemnością i uśmiechem na twarzy.
Poza tym przez cały czas grania w SR2 miałem wrażenie, że kod jest usiany bugami i tylko czeka kiedy będzie mógł zgubić jakąś jedynkę lub zero pod sam koniec misji : P
 

Do góry Bottom