Saints Row 2

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ARcaDE

Użytkownik
Użytkownik
Saints Row 2 jest oficjalną kontynuacją wydanej w 2006 gry akcji, pod wieloma względami nawiązującej do produktów z cyklu Grand Theft Auto. Opisywany sequel nie wprowadza zbyt dużej ilości rewolucyjnych zmian, bazując raczej na sprawdzonych pomysłach i poszerzając jedynie wybrane elementy rozgrywki. Ponownie wcielamy się więc w postać członka jednego z rywalizujących między sobą gangów. Uczestniczymy w zadaniach mających między innymi na celu wygrywanie nielegalnych wyścigów czy likwidowanie przedstawicieli konkurencyjnych frakcji.

W miarę kolejnych postępów zdobywamy niezbędne do odblokowania nowych zadań punkty szacunku oraz pieniądze, za które nabywamy nowe bronie, pojazdy, czy elementy ubioru. Do większości misji nie przystępujemy w pojedynkę, lecz działamy w grupie. Ważną rolę odgrywa także przejmowanie kontroli nad kolejnymi dzielnicami miasta, dzięki czemu możliwe staje się poszerzanie swych wpływów. Za produkcję gry ponownie odpowiedzialne jest studio developerskie Volition, znane również między innymi dzięki zręcznościówce The Punisher, czy serii Red Faction.

Akcja omawianej kontynuacji rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach, które przedstawione zostały w pierwszej części tego cyklu. Areną naszych zmagań ponownie staje się miasto Stilwater, po którym możemy się oczywiście dowolnie przemieszczać. Znany z poprzedniej odsłony serii główny bohater pragnie zemścić się na zdrajcach, przez których stracił swoje dotychczasowe wpływy i znalazł się w poważnych tarapatach.

W drugiej części Saints Row jeszcze większy nacisk położono na dowolną eksplorację świata gry. Miasteczko Stilwater prezentuje się teraz nieco inaczej, a także w wyraźny sposób rozrosło się. W rezultacie możemy zbadać wiele zupełnie nowych lokacji, ale także ponownie zapoznać się z doskonale znanymi miejscami. Do przemieszczania się po mieście wykorzystujemy wiele różnych środków transportu. Są to nie tylko pojazdy, ale również motocykle, łodzie, śmigłowce, czy samoloty. Posiadane maszyny możemy do woli tuningować.

W Saints Row 2 zawarto też szersze opcje customizacji. Dotyczy to w szczególności postaci głównego bohatera. Zmieniamy między innymi płeć, wiek, czy wybieramy pomiędzy wieloma różnymi próbkami głosu. Ze znanych już wcześniej opcji pozostawiono między innymi ustalanie szczegółów wyglądu twarzy. Modyfikacje mogą też dotyczyć wyglądu posiadanych kryjówek oraz samochodów. Przygotowane przez producentów główne misje gry są rozgrywane w pojedynkę lub w kooperacji z drugą osobą. Ponadto zadbano o oddzielny tryb multiplayer, w którym gracze wzajemnie zwalczają się. Oprawa wizualna Saints Row 2 prezentuje wyższy poziom wykonania od pierwszej odsłony tego cyklu. Dotyczy to zarówno wyglądu otoczenia, jak i pojawiających się na ekranie postaci. Akcja w dalszym ciągu obserwowana jest z perspektywy trzeciej osoby.

kategoria: gry akcji - TPP

producent: Volition Inc.
wydawca: THQ Inc.
dystrybutor PL: CD Projekt
data wydania Europa (PAL): październik 2008
data wydania PL: październik 2008
data wydania USA (NTSC): październik 2008

Co myslicie o tej grze?
 

cjb

Banned
Użytkownik
Odp: Saints Row 2

gdzieś na forum obiło mi się o uszy że ma być po polsku, prawda czy fałsz ?
 

ARcaDE

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Saints Row 2

Dokladnie nie wiem <ale chyba nnie>
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Saints Row 2

patrzcie jak sie reklamują ...
zaopatrzyli się w #$%^& a ładnie mówiąc w gwiazdę porno 0_o :D

http://pl.youtube.com/watch?v=v5p7fBOkhUA
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Saints Row 2

Chyba tylko ona mnie zmusiła do oglądnięcia całego tego trailera... No ale co tu dużo mówić, graficznie gra poległa... przecież to wygląda jak gta sa... no ale czekamy na premiere.
 

ARcaDE

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Saints Row 2

No czekamy ciewake czy p[obije gta IV watpe :(
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom