• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Saints Row 3 pierwsze obrazki już w sieci

Status
Zamknięty.

garibaldi

Użytkownik
Użytkownik
Nie tak dawno THQ zapowiedziało kontynuację świetnego Saints Row. Trzecia odsłona ma być mniej „gangsterska”, dzięki czemu dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Pierwsze dwie odsłony SR były prawdziwym pastiszem filmów i gier „gangsterskich”. Żartobliwe podejście do tematu przyciągało tłumy graczy, czy zmiana tego stylu odbije się dobrze na sprzedaży gry?

Źródło:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ale czy Saints Row ma być konkurencją dla GTA? Ja tak absolutnie nie uważam, grałem w SR2 i się świetnie bawiłem, taki relaxik, gra była śmieszna, i o to chyba twórcom chodziło, to jest bardziej parodia napinania się i gangsterskiego klimatu GTA, ale w życiu bym tego nie nazwał konkurentem dla GTA, już prędzej Mafia jest konkurentem dla Rockstara -.-

Gonzo7

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie. Lubię tą serię za to, że jest tak luźna :) Można się przy niej zrelaksować. Jest po prostu miło-śmieszna :)

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
saints row 2 jest jak gta3/vice city :) fajnie sie rozwala miasto, samochody itp. - ogólnie szybka akcja :D
gta4 jest "zbyt realistyczna" więc nie porównujcie SR1/2 do gta4.

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
SR 2 było fajne i zabawne, tylko koniec smutny, samochody paskudne ale fajny tuning w 3 na pewno zagram :

Ale po tych nowych obrazkach widzę że grafe chyba poprawią :)

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Dziwna jest ta gra. Mimo , że uwielbiam serię GTA , to Saints Row jakoś mnie odstrasza po tych gameplayach. Nie mam odwagi kupić SR2. Ale zobaczymy , może 3 cześć przyniesie jakieś rewolucje. Jeśli tak będzie to byłaby to miła przystawka do kolejnego Grand Theft Auto. Zobaczymy...

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem jak długo wy macie swoje xboxy ale swego czasu saint row (exlusive) było taką przystawką w oczekiwaniu na GTA 4, można tu też dopasować crackdowna...

co do sr3 to niech oni wreszcie zainwestują w nowy silnik bo sr1&2 wyglądają jak gry z ps2 po liftingu

SR1 2006... a niektórzy narzekają na gta 4... lol

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
jak by model sterowania w SR nie był taki sztywny, postacie płynniej się poruszały to był była by to seria ala' GTA. Co jak co ale ta gierka jest tylko na iść i napierdzielać.
Może coś się zmieni w 3 części, ale jak na razie stawiam na GTA!

Status
Zamknięty.

Do góry