Saints Row 4 w sierpniu.

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Ani toto śmieszne ani fajne, taka nieudolna próba podrobienia niedoścignionego jak dotąd GTA.
Po tym co zobaczyłem, utrzymuję się w przekonaniu że będzie to kolejna pseudo śmieszna gierka, dla ludzi których kręci widok dildo w dłoni (Bez urazy).
 

szymona96

Użytkownik
Użytkownik
Co jak co, poprzednie części lubiłem bardzo, a ten trailer mi się niezbyt podoba. Ale nazywanie Saints Row "nieudolną próbą podrobienia GTA" jest śmieszne. Właśnie to jest w pewnym sensie przeciwieństwo GTA. Czy każdy sandbox w czasach współczesnych jest "podróbką GTA", no proszę Was...
 

nemesis48

Banned
Nie podobała mi się lekko kiczowata trójka pewnie tu będzie to samo, wole jednak humor z Gta :D
 

myszer23

Banned
ja osobiscie wolałem SR2 bardziej realistyczna była i gangsterska a to kicz w ktory zagram z nodow for live RGH
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
Uwielbiałem trójkę i jej porąbany chory humor, który był genialną odskocznią od wszystkich współczesnych "poważnych" produkcji. Dlatego też z bananem na ustach przyjąłem informacje o zbliżającej się 4. Szkoda tylko, że po obejrzeniu trailera, ten banan trochę mi zszedł z twarzy. Nie chodzi tu nawet o fabułę. Volition na pewno sklei z tego coś równie porąbanego i absurdalnie śmiesznego jak w trzeciej części. Prawdę mówiąc, ta gra nie wygląda jak nowa odsłona, tylko jak DLC, z którego 4 się przeistoczyła. Wszystko jest takie samo. Miasto, ludzie, pojazdy. Tylko te super moce, nic więcej. Ale taki content zazwyczaj dostaje się w DLC a nie w nowej części. Nowa odsłona jak sama nazwa wskazuje powinna mieć coś nowego. Tu tego nie ma. Cóż, zobaczymy jak to później będzie się prezentować. Trzymam kciuki za tą grę, bo naprawdę dawno tak dobrze się nie bawiłem się przy żadnej grze, jak w SR3.
 

delfino

Użytkownik
Użytkownik
A nie za szybo z tą grą? Pewnie szału nie będzie :) mogliby chociaż próbować powalczyć o kawałek tortu który R* zjada w samotności. Pomysły czasem ciekawe ale...
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
A jednak Saints Row The Third sprzedał się w 5,5mln sztuk.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Przecież SR to parodia innych gier...
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Ani toto śmieszne ani fajne, taka nieudolna próba podrobienia niedoścignionego jak dotąd GTA.
Po tym co zobaczyłem, utrzymuję się w przekonaniu że będzie to kolejna pseudo śmieszna gierka, dla ludzi których kręci widok dildo w dłoni (Bez urazy).
Zgadzam się w 101%. Z tego co wiem, to głównym założeniem tej gry jest to że ma być zabawna... A taka nie jest, humor jest strasznie prymitywny, głupi, ale fakt - czasem tak głupi że aż zabawny, ale bardzo rzadko. Gameplay przeciętny, miasto beznadziejne, jest po prostu 'martwe' (niech się uczą od R*). Od strony technicznej to też średniak. Ogólnie nie rozumiem jarania się tą grą, i tak - każdy sandbox będzie porównywany do GTA bo to lider na rynku sandboxów... Tak samo jak każdego FPSa przyrównuje się do CoDa i BFa, wyścigówkę do NFSa i Forzy, i tak dalej...
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Super wielkiej różnicy względem III części nie widzę. Co jest zdecydowanym minusem.

Jak na pełnoprawną IV część to na chwilę obecną cieniutko..
 

endriut2

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko się okaże jak to wyjdzie ale patrząc na różnicę w między GTA IV A V w zapowiedziach, a Saint Row 3 a 4 to szłu ni ma ;/
 

futureshock

Użytkownik
Użytkownik
Jak obejrzałem ten trailer to myślałem że to jakiś fan made z Saints Row 3. Próbowałem zrozumieć ten fenomen tej serii gry i zagrałem kiedyś w SR2 i niestety wyłączyłem po paru misjach, potem zagrałem w SR3 i to samo. Zdecydowanie wolę humor od Panów z Rockstara ;)
 

Do góry Bottom